Wednesday , 27 October 2021
83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Kadunud 26-aastane Karel leiti kahjuks surnuna.

Teatame kurbusega, et 15. aprillil enda Keila kodust lahkunud ja seni kadunud olnud Karel leiti täna surnuna. Kareli leidsid tema lähedased ja nende tuttavad, kes otsisid teda täna hommikul Turba kandis eraldatud kohas oleval maastikualal. Esialgsed andmed viitavad, et Kareli surmas ei ole põhjust kahtlustada kuritegu.

„Kareli otsingud kestsid mehe kadumise teatamise hetkest alates iga päev. Lisaks politseinikele aitasid Karelit otsida ka paljud vabatahtlikud ja tema lähedased. Suur tänu kõigile vabatahtlikele ja inimestele, kes teavitasid politseid Kareli võimalikust asukohast.
Kareli otsimisel oli otsinguala väga suur, vihjeid tema asukohast tuli mitmeid ka kodanikelt, kes temasarnast meest silmanud olid. Kontrollisime kõiki vihjeid koheselt, ent paraku need ei viinud Kareli leidmiseni.

Möödunud nädalavahetusel kontrollisime haiglaid Harjumaal, Läänemaal, Ida-Virumaal kui Lõuna-Eestis, ent üheski haiglas ei olnud Kareli kirjeldusele vastavat meest. Samuti suhtlesid politseinikud Lux Expressi ja TS Laevadega, ent ühegi transpordivahendi peale mees teadaolevalt ei läinud. Lääne prefektuuri kolleegid aitasid Karelit otsida ka tema lähedaste ja tuttavate juurest Saaremaalt, kuid mehest ei olnud keegi midagi kuulnud.

Viimase info kohaselt võis Karel viibida Turba ja Ellamaa kandis. Seda saime teada tänu infole, et mees sõitis Elroni rongiga ja seda näitas ka viimati tehtud Kareli telefoni positsioneerimine. Alustasime seal piirkonnas otsinguid, kaasasime otsingule ka PPA helikopteri, palusime abi Päästeametilt, kelle vabatahtlikud teostasid maastinguotsinguid. Sisekaitseakadeemia tuli appi droonidega seiret tegema. Kokku otsis eile Karelit üle kahekümne vabatahtliku, kolm Päästeameti maastikusõidukit ning SKA droon. Eile lõpetati otsingud kella poole kaheksa ajal õhtul ning jätkati täna hommikul. Ennelõunal Karel ka leiti. Avaldame kaastunnet Kareli lähedastele,“ sõnas Lääne-Harju politseijaoskonna välijuht Ahti Jõemaa.
Jaga

Vaata ka:

coronavirus gc7d8cd8bd 640

Maski kandmine muutub kõigile kohustuslikuks ka meelelahutuskohtades

Reedest karmistuvad maskikandmise nõuded ehk meelelahutuskohad, kus seni oli maski kandmine rangelt soovituslik, saab see …

sky gdb6311611 640

Ilmateenistus andis kogu Eestile tormihoiatuse

Ilmateenistuse prognoosi kohaselt tugevneb pärastlõunal Lääne-Eesti saartelt alates lõuna- ja edelatuul puhanguti 15, saartel ja …

virus gbdb737d0b 640

Valgupõhine vaktsiin laseb end Eestis veel oodata

Valgupõhine Novavax võib tuua vaktsineerima ka neid inimesi, kes mRNA tehnoloogiat tunnistada ei taha või on …

Screenshot 2021 10 27 at 16.44.30

Aas: Eesti vajab hädasti uusi kaevandusi ja karjääre

“Materjalivajadused trassi rajamiseks on suured ja praeguste karjääride aeg hakkab täis saama. Samas eeldab nende …