Tuesday , 27 July 2021
83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Kadunud 26-aastane Karel leiti kahjuks surnuna.

Teatame kurbusega, et 15. aprillil enda Keila kodust lahkunud ja seni kadunud olnud Karel leiti täna surnuna. Kareli leidsid tema lähedased ja nende tuttavad, kes otsisid teda täna hommikul Turba kandis eraldatud kohas oleval maastikualal. Esialgsed andmed viitavad, et Kareli surmas ei ole põhjust kahtlustada kuritegu.

„Kareli otsingud kestsid mehe kadumise teatamise hetkest alates iga päev. Lisaks politseinikele aitasid Karelit otsida ka paljud vabatahtlikud ja tema lähedased. Suur tänu kõigile vabatahtlikele ja inimestele, kes teavitasid politseid Kareli võimalikust asukohast.
Kareli otsimisel oli otsinguala väga suur, vihjeid tema asukohast tuli mitmeid ka kodanikelt, kes temasarnast meest silmanud olid. Kontrollisime kõiki vihjeid koheselt, ent paraku need ei viinud Kareli leidmiseni.

Möödunud nädalavahetusel kontrollisime haiglaid Harjumaal, Läänemaal, Ida-Virumaal kui Lõuna-Eestis, ent üheski haiglas ei olnud Kareli kirjeldusele vastavat meest. Samuti suhtlesid politseinikud Lux Expressi ja TS Laevadega, ent ühegi transpordivahendi peale mees teadaolevalt ei läinud. Lääne prefektuuri kolleegid aitasid Karelit otsida ka tema lähedaste ja tuttavate juurest Saaremaalt, kuid mehest ei olnud keegi midagi kuulnud.

Viimase info kohaselt võis Karel viibida Turba ja Ellamaa kandis. Seda saime teada tänu infole, et mees sõitis Elroni rongiga ja seda näitas ka viimati tehtud Kareli telefoni positsioneerimine. Alustasime seal piirkonnas otsinguid, kaasasime otsingule ka PPA helikopteri, palusime abi Päästeametilt, kelle vabatahtlikud teostasid maastinguotsinguid. Sisekaitseakadeemia tuli appi droonidega seiret tegema. Kokku otsis eile Karelit üle kahekümne vabatahtliku, kolm Päästeameti maastikusõidukit ning SKA droon. Eile lõpetati otsingud kella poole kaheksa ajal õhtul ning jätkati täna hommikul. Ennelõunal Karel ka leiti. Avaldame kaastunnet Kareli lähedastele,“ sõnas Lääne-Harju politseijaoskonna välijuht Ahti Jõemaa.
Jaga

Vaata ka:

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Mees tappis Narvas kaks inimest ja üritas tappa veel kolme inimest.

Mees tappis Narvas kaks inimest ja üritas tappa veel kolme inimest. 24. juulil sai häirekeskus …

81QiURtVEtL. AC SL1096

Sünoptik Kairo Kiitsak: Talv võib tulla lumerohke ja külm

Sünoptik Kairo Kiitsak: Talv võib tulla lumerohke ja külm Praegu on mõistagi alles suve keskpaik, …

omniva automaadid

OMNIVA: Eestisse saabus ligi 50 000 rahvusvahelises tarneahelas kuhjunud saadetist

OMNIVA: Eestisse saabus ligi 50 000 rahvusvahelises tarneahelas kuhjunud saadetist Omniva andis täna teada, et …

prokuratuur

Mõrvas kahtlustatav mees võeti prokuratuuri taotlusel ja kohtu loal vahi alla

Mõrvas kahtlustatav mees võeti prokuratuuri taotlusel ja kohtu loal vahi alla 24. juulil sai häirekeskus …