Wednesday , 24 July 2024
Erakorralised uudised
F Politsei 2

Kabala küla poes toimus vargus.

30.11.2023 Lääne prefektuuri ööpäevainfo

Vargus

28. novembril anti politseile teada, et Türi vallas Kabala külas on akna lõhkumise teel sisse tungitud kauplusesse ja varastatud alkoholi ning tubakatooteid. Kahju on selgitamisel.

Läänemaa

Kehaline väärkohtlemine

29. novembril anti politseile teada, et Haapsalus korteris ühise alkoholitarvitamise käigus lõi 40-aastane mees oma 45-aastast elukaaslast.

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine

29. novembril anti politseile teada, et Põhja-Pärnumaa vallas eramus ühise alkoholi tarvitamise käigus lõi 19-aastane noormees oma tuttavat 62-aastast meest. Politsei pidas 19-aastane noormehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

Vargused

29. novembril anti politseile teada, et Põhja-Pärnumaa vallas Vändra alevis Rahu tänaval on kaks nädalat tagasi sisse tungitud eramusse ja varastatud sealt garaažist keevitusseade ning majast kaks pudelit alkoholi. Kahju on 4 120 eurot.

29. novembril anti politseile teada, et Häädemeeste vallast Võiste alevikust Riia maanteelt kinnistu laoplatsilt on varastatud alumiiniumist pressvormid. Kahju on 2 000 eurot.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Valitsus andis Riigikogu ees ametivande

Valitsus andis täna Riigikogu ees ametivande ja astus ametisse. Suulise ametivande andis peaminister Kristen Michal

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Transpordiameti ja Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu jõe ühisreid tuvastas mitmeid rikkumisi

Transpordiameti väikelaevade üksuse inspektorid tegid koos Politsei- ja Piirivalveameti veepatrulliga eelmisel laupäeval Pärnu jõel ühisreidi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *