sadness opportunity
Blocking the sunset on a perfect afternoon

Jututeemad, mida paarid väldivad.

Jututeemad, mida paarid väldivad

Tervislikus suhtes ei ole kaaslastel üksteise ees saladusi. Tegelikult on aga osadel paaridel mõned jututeemad, mida nad üritavad parema meelega edasi lükata. Millised on kõige populaarsemad jututeemad, mida paarid väldivad?

Varasemad ebaõnnestumised – Meil kõigil on minevikus ebaõnnestumisi. Võib-olla oled kaotanud oma töökoha, pole ülikooli sisse saanud või oled asutanud oma ettevõtte, mis pole aga kahjuks püsima jäänud. Kuigi ebaõnnestumised on osa elust, tekitab ebaõnnestumine negatiivse tunde, jättes meid uskuma, et me ei ole piisavalt head. Ebaõnnestumised tekitavad meile pettumust, kuid samuti jätavad meile tunde, et oleme elus läbi kukkunud. Seetõttu on alati lihtsam rääkida kaaslasele, millega me oleme elus hakkama saanud ja mille üle oleme tõeliselt uhked

Samas pea aga meeles, et ebaõnnestumine tõestab, et sa oled vähemalt proovinud. Sa ei ole lihtsalt alla andnud, vaid sa oled proovinud. Ja see on palju olulisem kui ebaõnnestumine.

Rahaline seis – Mõned inimesed leiavad, et nad ei pea teadma, kui palju kaaslane teenib. Teised usuvad, et suhtes ei tohi olla mingeid saladusi, mistõttu on iseenesestmõistetav, et palga suurus on mõlemale teada. Seetõttu tunnevad osad paarid ebamugavust, kui peavad partneriga arutama rahateemal.

Kui väldid kaaslasega rahateemat, on miski just kui teie elust puudu. Teil puudub ülevaade, kui palju saate kulutada, sest te ei tea oma tegelikku rahalist seisu. Samuti ei oska te hinnata, kui palju saate iga kuu tuleviku jaoks säästa.

Abiellumine – Kui sa ei ole veel kallimaga abielus, võib abiellumise teema olla miski, millest soovite hoiduda. Millal oleks õige aeg abiellumise teemat alustada? Kas kaaslane soovib üldse abielluda? Võib-olla tunneb kallim, et abiellumiseks on liiga vara? Mis saab siis, kui armsam vastab abieluettepanekule eitavalt? Kõik need küsimused tekitavad segadust ja hirmu, mistõttu soovivad osad paarid abielu teemast kõrvale hiilida.

Kokku kolimine – Kui olete suhtes, kuid elate eraldi, on tähtsaks jututeemaks kokku kolimine. Võib-olla oled selliseks sammuks valmis, kuid kaaslane tunneb teisiti? Kui peaksite kokku kolima, siis kelle poole koliksite? Või äkki soovite otsida üheskoos uue kodu? Kui jah, siis millises linnas ja kas kesklinnas või veidi linnast eemal? Kokku kolimine on suur ja tähtis samm, mida tuleb hoolikalt läbi mõelda ja mis nõuab aega. Seetõttu tunnevad osad paarid kolimise otsuse ees veidi hirmu ning väldivad sellist vestlust.

Ohtlik eluviis – Ohtlikuks eluviisiks on näiteks liigne alkoholi tarbimine või narkomaania. Inimene, kes on elanud minevikus sellist ohtlikku elu, soovib pigem seda varjata. Vähesed julgevad sellest avameelselt rääkida. Kui sul on varjata mõni selline ohtlik saladus, siis ära unusta, et tõde tuleb millalgi päevavalgele. Kui usaldad kaaslast, siis julge mineviku saladustest talle ka avameelselt rääkida.

Sõprussuhted – Mõnikord ei julge inimene oma kallimale tunnistada, kui tema parim sõber on vastassoost. On võimalik, et kaaslane ei lepi mitte kunagi sellise sõprusega, mistõttu kallim soovib, et sa ei suhtleks enam oma parima sõbraga.

Armukadedus – Armukadedus on tunne, mida inimesed hoiavad mõnikord pigem enda sees ega julge seda kaaslasele alati tunnistada. Lihtsam on sellest vaikida, kui alustada rasket ja tõsist jututeemat.

Eelmised suhted – Minevikust võib mõnikord olla väga valus ja ebamugav rääkida. Võib-olla sa ei julge rääkida eelmistest suhetest, sest need tegid nii palju haiget. Võib-olla kardad, et uus kaaslane ehmub ära, kui avalikustad mineviku kohta liiga palju. Võib-olla aga kardad, et uus partner hakkab end võrdlema sinu eelmiste kallimatega. Alati on lihtsam keskenduda oma praegusele õnnele, kui meenutada minevikus läbi elatud valusaid hetki.

Vaata ka:

354227921 696052005865331 1256492580140078715 n

21.05 Usalda oma sisetunnet ja vali üks kaart. Ava, loe mis sõnum Sulle haljakaartidelt on.

VASTUSED 1. REISIMINE. Leia viise ja võimalusi reisimiseks – see tuleb Sulle kasuks. Reisimine võimaldab

tarokaart minuaeg.com 3

21.05.24 Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane päev sulle toob

Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane teisipäev 21.05.24 sulle toob. Tarokaardid on