Wednesday , 22 September 2021
sadness opportunity
Blocking the sunset on a perfect afternoon

Jututeemad, mida paarid väldivad.

Jututeemad, mida paarid väldivad

 

 

Tervislikus suhtes ei ole kaaslastel üksteise ees saladusi. Tegelikult on aga osadel paaridel mõned jututeemad, mida nad üritavad parema meelega edasi lükata. Millised on kõige populaarsemad jututeemad, mida paarid väldivad?

 

 

Varasemad ebaõnnestumised – Meil kõigil on minevikus ebaõnnestumisi. Võib-olla oled kaotanud oma töökoha, pole ülikooli sisse saanud või oled asutanud oma ettevõtte, mis pole aga kahjuks püsima jäänud. Kuigi ebaõnnestumised on osa elust, tekitab ebaõnnestumine negatiivse tunde, jättes meid uskuma, et me ei ole piisavalt head. Ebaõnnestumised tekitavad meile pettumust, kuid samuti jätavad meile tunde, et oleme elus läbi kukkunud. Seetõttu on alati lihtsam rääkida kaaslasele, millega me oleme elus hakkama saanud ja mille üle oleme tõeliselt uhked

 

 

Samas pea aga meeles, et ebaõnnestumine tõestab, et sa oled vähemalt proovinud. Sa ei ole lihtsalt alla andnud, vaid sa oled proovinud. Ja see on palju olulisem kui ebaõnnestumine.

Rahaline seis – Mõned inimesed leiavad, et nad ei pea teadma, kui palju kaaslane teenib. Teised usuvad, et suhtes ei tohi olla mingeid saladusi, mistõttu on iseenesestmõistetav, et palga suurus on mõlemale teada. Seetõttu tunnevad osad paarid ebamugavust, kui peavad partneriga arutama rahateemal.

 

 

Kui väldid kaaslasega rahateemat, on miski just kui teie elust puudu. Teil puudub ülevaade, kui palju saate kulutada, sest te ei tea oma tegelikku rahalist seisu. Samuti ei oska te hinnata, kui palju saate iga kuu tuleviku jaoks säästa.

Jaga

Vaata ka:

alkohol

Koroonasulud tekitasid ÜKs miljon uut alkohoolikut

Poolteist aastat pärast esimeste koroonasulgude kehtestamist on Inglismaa alkohoolikute arv ligikaudu kahekordistunud, kasvades 1,5 miljoni …

minuaeg 1

Aktsepteeri seda, mida ei saa muuta…

Aktsepteeri seda, mida ei saa muuta. Kõik sinu elus ei saa olema ideaalne ning sellest …

minuaeg

19 raskust, mida edu saavutamiseks ületada

Sa pead tegema midagi sellist, mida mitte keegi teine ei tee. Midagi sellist, mis sind …

94999924 10223690378262136 7355426593012973568 n

Elu ei anna teile inimesi, keda te soovite…

Elu ei anna teile inimesi, keda te soovite. Ta annab teile inimesi, keda teil on …