Friday , 17 September 2021
73142793 1446582625479692 4089642815296897024 o

Jüri Ratas: Keskerakonnale kambaka tegijad on valusalt vastu näppe saanud.

“Viimasel ajal kostub eriti Tallinna valimistest rääkides järjest rohkem sõna “kambakas”. Keskerakonnale ärategemisest räägivad konkureerivad erakonnad järjest valjemalt. Nende soov on üks – kukutada pealinnas Keskerakond ja kõige populaarsem linnapeakandidaat Mihhail Kõlvart. Selle osas on meie vastus väga konkreetne: ei lähe läbi!” ütles Eesti Keskerakonna esimees Jüri Ratas erakonna volikogu istungil peetud kõnes.

Jüri Ratase sõnul mäletavad võimalikku uut nelik- või viisikliitu pealinna elanikud väga hästi. “Aastatel 1999-2001 nimetati seda tabavalt – seitsme päkapikku koalitsioon. Nüüd saame veelgi kindlamalt tõdeda, et midagi head Tallinna inimestele sellest ei sündinud,” meenutas Jüri Ratas.
Keskerakonnal tuleb üksinda asuda võitlusse poliitilisel tandril ning edu saavutamiseks on vaja kõigi meie praeguste ja tulevaste toetajate panust, tõdes Jüri Ratas. “Öeldakse, et suuri laevu saadab kajakate kisa. Keskerakonna puhul peab see paika – oleme vanim ja suurim erakond Eestis. Poksiringis mees-mehe vastu võideldes meid ei murra, sestap tuleb oponentidel jõud koondada,” märkis Jüri Ratas. “Aga meenutagem, et seda on proovitud varemgi, kuid tulemuseta. Keskerakond pole murdunud. Keskerakonnale kambaka tegijad on valusalt vastu näppe saanud. Võit kohalike omavalitsuste valimistel on Keskerakonna jaoks saanud ühtaegu meeldivaks traditsiooniks kui ka kohustuseks. Sel aastatuhandel on Eestimaa rahvas alati kohalikel valimistel meid kõige kõrgemalt usaldanud.”

“Paljuski hinnatakse valimisi pealinna tulemuste põhiselt,” jätkas Keskerakonna esimees. “Tallinna volikogus oleme saavutanud absoluutse enamuse juba viis korda järjest. Tasuta ühistransport, pensionilisa, julged investeeringud inimeste elukeskkonda ja palju muud on linlaste jaoks saanud harjumuspäraseks. Ka uued algatused on tallinlastele meelt mööda olnud, näiteks kaasav eelarve, kogukondade aiad ja linna merele avamine. Paraku leidub jõude, kes need linlaste jaoks loodud hüved päevapealt ära lõpetaksid. Kuigi sellest ei võidaks ju keegi.”

Allikas. https://kesknadal.ee/

Jaga

Vaata ka:

eur500

POLE SÕNU! Loe, kui usinasti ööpäeval (16.09) inimesed oma Smart-ID koode jagasid ja rahast ilma jäid.

1. 15. septembril laekus teade, et 10. septembril helistas 36-aastasele Lasnamäel elavale naisele väidetav Swedbanki …

BMW

BMW juht on kõige ohtlikum liikleja.

Kindlasti olete märganud, et sagedamini rikuvad liikluseeskirja uhkete automarkide eelistajad. Nad kihutavad, teevad ohtlikke möödasõite, …

ekre 1

Issanda loomaaed on kirju: Kallid kalorid osaleja ja Onlyfansitar Helery Tõkke kandideerib valimistel EKRE ridades! VIDEO.

Kui arvasite, et maailmas ei saa enam miski üllatada, siis saab ikka küll – Eesti …

e07ff614339c1caf31 94605323 scaled

Tartus sõitis kraavi koolilapsi vedanud liinibuss.

Täna kella 15 paiku tuli häirekeskusele teade, et Tartu linnas, endises Vorbuse külas, sõitis kraavi …