Esmaspäev , 5 juuni 2023
Erakorralised uudised

Jaak Madison (EKRE): Tunnistas täna tõde, et valetasin Aktuaalse Kaamera uudistele!

Eurosaadik Jaak Madison avas täna Vikerraadios Strasbourgis juhtunu tagamaid. Madison tunnistas, et sündmused siiski kiskusid vägivaldseks, umbes viis politseiniku murdsid ta maha ning panid koos Riho Terrasega politseibussi.

Madison ütles eelmisel nädalal “Aktuaalsele kaamerale”, et midagi agressiivset tol õhtul klubi ees ei toimunud. Ka Terras kommenteeris AK-le, et süüdistused rassismist ja vägivallast on absurdsed. Nüüd aga tunnistas Madison Vikerraadios, et maadles politseiga ja saadik viidi lausa politseiautosse.

Loe ka: Strasbourgi prokurör kinnitab Riho Terrase ja Jaak Madisoni asjas juurdluse algatamist

“Riho võttis telefoni välja, hakkas filmima,” ütles Madison. Madison rääkis, et Terras oli jõudnud vaid mõne sekundi filmida, kui politsei agressiivselt ta käest telefoni ära võttis ja hakkas sealt sisu kustutama. “Mina loomulikult ka tundsin ennast puudutatuna, kui minu hea kolleegi kallale minnakse ja tema käest haaratakse õigusvastaselt tema vallasvara ja mina haarasin selle telefoni tagasi,” ütles Madison.

Madison ütles, et politsei reageeris sellega, et murdsid ta maha. “Selle peale umbes viis-kuus politseinikku tulid mulle peale justkui mina oleks mingisugune agressor või kurjategija, sest ma julgesin politsei käest tagasi haarata sõbra telefoni,” ütles Madison.

Madison hakkas enda sõnul politseile vastu. Samal ajal kui politsei Madisoniga maadles, oli Terrasel käimas “mitu vaidlust”, ütles Madison. Madison ja Terras tõsteti politseiautosse.

Loe edasi SIIT
Allikas. Delfi.ee

Vaata ka:

5.06 Ööpäeva liiklusinfo ja õnnetused

Eile 4.06 toimus 4 liiklusõnnetust, neist 1 tõukerattaga. Juhtimiselt kõrvaldati 26 alkoholi või narko tarvitamistunnustega …