isa.jpg

Isadepäeva horoskoop isadele

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Isadepäeval võiksid Jäära tähemärgi all sündinud isad keskenduda aktiivsetele ja seikluslikele tegevustele oma perega. See on suurepärane aeg uute mälestuste loomiseks.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Sõnni tähemärgi isad võivad nautida rahulikku ja lõõgastavat päeva koos perega. Kvaliteetaeg koos lähedastega ja maitsev söök teevad selle päeva eriliseks.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Loe ka: Hiina horoskoop – esmaspäev 13.11 – pühapäev 19.11.2023
Loe ka: Tiibeti horoskoop: esmaspäev 13.11 – pühapäev 19.11.2024
Loe ka: 46 Nädala loto horoskoop ja õnne numbrid kõigile tähemärkidele
Loe ka: Uue nädala horoskoops – Armast, Töö ja tervis
Loe ka: Inglite juhised ja soovitused uueks nädalaks: Põhjalik ülevaade

Kaksikute tähemärgi isadele sobib suhtlemine ja uute asjade õppimine. Isadepäev võiks sisaldada põnevaid vestlusi ja harivaid tegevusi lastega.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Vähi tähemärgi isad võivad keskenduda pere ja koduga seotud tegevustele. Kodune õhkkond ja lähedaste soojus on neile eriti oluline.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Lõvi tähemärgi isad naudivad tähelepanu ja tunnustust. Isadepäeval võiksid nad olla pere tähelepanu keskpunktis, nautides erilisi hetki ja meelelahutust.

Neitsi (23. august – 22. september)

Neitsi tähemärgi isadele meeldib korraldus ja detailidele tähelepanu pööramine. Isadepäeva planeerimine võiks olla korralik ja hõlmata tegevusi, mis pakuvad rahulolu ja täiust.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Kaalude tähemärgi isad hindavad harmooniat ja tasakaalu. Päev, mis on täis perega koos veedetud aega ja mõnusat kooskäimist, oleks neile ideaalne.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Skorpioni tähemärgi isad eelistavad sügavaid ja tähendusrikkaid kogemusi. Isadepäev võiks sisaldada emotsionaalseid ja meeldejäävaid hetki.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Amburi tähemärgi isad armastavad seiklusi ja vabadust. Aktiivne ja lõbus päev, mis sisaldab uusi kogemusi, sobiks neile suurepäraselt.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Kaljukitse tähemärgi isadele meeldib struktuur ja saavutused. Päev, mis sisaldab tähendusrikkaid tegevusi ja isiklikke saavutusi, oleks neile ideaalne.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Veevalaja tähemärgi isad on uuenduslikud ja sõltumatud. Isadepäev, mis on täis uuenduslikke ja unikaalseid tegevusi, rõõmustaks neid väga.

Vaata ka:

25

OLULINE: Ilmateenistus väljastas esmaspäevaks kogu Eestile esimese taseme hoiatuse

Eesti hoiatused 17.06 päeval sajab mitmel pool äikesevihma, kohati on sadu tugev, võimalik ka rahe

Ukraina

Peaminister Ukraina rahutippkohtumisel: õiglase ja kestva rahu tagab Ukraina territoriaalse terviklikkuse ja suveräänsuse täielik taastamine

Peaminister Kaja Kallas rõhutas eile ja täna Šveitsis Bürgenstockis toimunud Ukraina rahutippkohtumisel, et president Volodõmõr