Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
infant g0a2943f6a 640

“Isa ja ema peaksid jääma igaveseks” on öelnud Adik Levin

Praegu on meedias põhiteemaks koroonakriis, möödas on ka valimised. Elu aga läheb edasi ja meedias peavad leidma kajastuse ka muud tähtsad probleemid. Lastearstina pakun välja järgmise tõsise teema.

Hiljuti kuulsin uudistes infot, et vaatamata kriisile läks ühe suurriigi minister lapsehoolduspuhkusele. Iseenesest see on ju tänapäeval väga loomulik, et ka isad saavad minna lapsehoolduspuhkusele. Selle info delikaatne moment oli aga see, et selle riigi minister on abielus ühe teise mehega. Uudistetoimetaja aga lõõpis, et kuidas isa nüüd last rinnaga toitma hakkab. Kas sellel isal on ka rinnapiima? Vanema põlvkonna esindajana on mulle selline info ekstraordinaarne ja lapse suhtes vastuvõtmatu.

Mäletan, kui president Toomas Hendrik Ilves ütles välja mõtte, et ka ühesoolistel paaridel on õigus luua perekond. Sellega ma olen nõus. Kuid kas neil on õigus lapsendada last, on juba hoopis teine küsimus.

Loe edasi SIIT

Allikas Postimees.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!