Erakorralised uudised
peegel

Inimesed sinu elus peegeldavad sageli sind ennast

Inimesed sinu elus peegeldavad sageli sind ennast.

Kuidas sa võid soovida, et teised sind austaksid, kui sina ise ennast ei austa? Ära unusta, et inimestel sinu elus on alati midagi sinust endast.

Need inimesed sinu elus on sageli ainult peegeldused sinust endast. Isegi, kui sul on raske sellest aru saada, sa oled ise lasknud need halvad ja enesekesksed inimesed enda ellu.

Sa pole seda teinud teadlikult ega sõnadega. Aga sinu energia tõmbab ligi seda, mida sa ei taha ja mida sa ilma seda ise soovimata endale ligi tõmbad.

Kuidas seda nõiaringi peatada? 

Õpi nende inimeste pealt, keda sa endale ligi tõmbad.

Me võime alati õppida oma vigadest. Iga kukkumine ei ole läbikukkumine vaid uus võimalus aru saada, kus sa eksisid.

Sama kehtib ka inimeste kohta. Õpi kõigest, mis su elus aset leiab, õpi inimeste pealt, kes sind ümbritsevad. Vaata tähelepanelikult kõiki inimesi enda ümber, sest nad peegeldavad sind ennast.

Kui sa rahul ei ole inimestega, kes sind ümbritsevad, siis mõtle järele, kas sul varem pole juba samu probleeme olnud ainult, et teiste inimestega? 

Ära süüdista teisi selles ja ära haletse iseennast.

Sa pead aru saama, et viga võib tulla sinust endast. Kui sa ikka ja jälle satud samasuguste inimeste otsa, siis võib see tulla sinust ja mitte teistest.

Võib-olla ei ütle sa alguses seda, mida sa mõtled ja lased teistel endale niiöelda pähe istuda, lased teistel otsuseid vastu võtta enda eest ja teed kõike, mida teised tahavad.

Kui see nii on, siis oled sa ise loonud pinna, mille tõttu sa ikka ja jälle satud samasugustesse olukordadesse ja tõmbad ligi täpselt samasuguste probleemidega inimesi, kellega sa rahul ei ole.

Kuidas sa iseendasse suhtud? Meeldid sa endale? Hindad ja väärtustad sa ennast? 

Need on täiesti tavalised ja lihtsad küsimused, millele ei ole aga niisama lihtne vastata.

Kui sinu tutvusringkonda kuuluvad inimesed sind piisavalt ei austa, siis mõtle järele, kas see pole mitte sellepärast nii, et sina ise ennast piisavalt ei austa? Ja sageli peame me teisi selle eest vastutavaks.

Miks inimesed ütlevad, et me neile meeldime või et nad meid hindavad, samal ajal, kui on näha, et see nii ei ole? Võib-olla on see sellepärast nii, et sa ise endale ei meeldi, sest sa otsid pidevalt seda, et teised sind armastaksid ja katsud neile meelida, et täita tühjust oma hinges ja südames.

Võib-olla tahad sa põgeneda ainult üksinduse eest, mis sind hirmutab? 

Teadlikult sa otsid ja vajad armastust inimeste poolt, kes oleksid osa sinust aga alateadlikult on sul tunne ja veendumus, et sa ei vääri mitte midagi, veelgi vähem armastust…

Kui sa aga ise ennast ei hinda, kuidas sa võid oodata, et teised sind hindaksid vääriliselt? 

Miks sa arvad, et teised võivad sulle anda seda, mida sina ise endale anda ei või? 

Sa arvad, et sa ei vääri armastust ja et sa ei ole piisavalt hea-tark-ilus-rikas-oluline maailmas, et sa pole midagi väärt ja nagunii keegi ei näe sind… Kas pole nii? On mul ju õigus?

Nüüd paneme siia punkti ja lõpetame enese võrdlemise teistega. Lõpetame selle ISEENESE HÄVITAMISE! Sa teed iseendale haiget, saad sa aru sellest? 

Sina oled ainulaadne, unikaalne, kallis inimene, kes väärib PARIMAT siin elus!

Kui sa julged veel selles kahelda, siis mõtle sellele, et nii tõmbad sa ka edaspidi ligi endale halbu inimesi, kes sulle head ei soovi. Ja kes panevad sind kannatama. Sa ju ei taha seda?

Vaata peeglisse, võta end sellisena nagu sa oled ja avasta iseennast!

See, et sa oled oma kehas, ei tähenda, et sa ennast tunned.

Kui sa tundsid end ära kõiges selles, millest ma eelnevalt rääkisin, siis on sul veel pikk tee käia enne, kui sa aru saad, mis su eluga lahti on.

Sa pead õppima end armastama! Sa pead armuma igal hommikul sellesse inimesse, keda sa peeglist näed. Hoolimata kõikidest oma vigadest ja puudustest. Sest see oled sina – autentne, naturaalne, ilus. Sina!

Ära pööra tähelepanu oma mõtetele, mis katsuvad sind panna vastupidist uskuma. Õpi ennast tundma!

Katsu teada saada, mis sind õnnelikuks teeb ja puhasta oma elu kõigest sellest, mis sulle midagi head kaasa ei too. Kaasa arvatud halvad harjumused, mis sind ikka ja jälle samade probleemide otsa viivad.

Inimesed, keda sa oled oma ellu tõmmanud, ei tee sulle haiget niisama heast peast. Sa oled ise nad endale ligi tõmmanud, et nad oleksid osa sinu elust.

Ära kuluta enam oma energiat selle peale, et neid muuta ja ümber kasvatada, lõpeta praegusest hetkest see pidev hädaldamine ja enesehaletsus oma saatuse ja elu pärast.

Nüüd on aeg tegutseda ja keskenduda iseendale. Sa ei pea otsima seda, mida sinul ei ole teiste juurest, sest sa ei saa seda kunagi. Kui sa nii teed, siis tunned sa end veelgi rohkem üksikuna. Inimesed tulevad su ellu aga ei jää.

See inimene, kes sind kunagi ei jäta, 
see inimene, kelle peale sa alati kindel olla võid,
see inimene oled sina ise.

Armasta ennast ja hoolitse iseenda eest, sest sa väärid seda.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Sel suvel kandideeris SEB praktikaprogrammi Youth LAB 2374 noort

Sel suvel tähistas SEB juba seitsmendat aastat, mil alustas noorte praktikaprogramm Youth LAB, mis  pakub

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Maksekeskus AS sai krediidivahendaja tegevusloa

Finantsinspektsioon andis esmaspäeval, 22. juulil Maksekeskus AS-le krediidivahendaja tegevusloa, mis annab ettevõttele õiguse vahendada tarbijale