Ilma ülevaade 23.-26. septembril | MinuAeg
Laupäev , 9 detsember 2023
justin cron XRsk4uKgqJE unsplash scaled

Ilma ülevaade 23.-26. septembril

Lähenev nädalavahetus ja algav nädal toovad Eestisse vahelduva pilvisuse, hoovihmad ja mõned äikesepilved. Enamik päevi jääb aga suhteliselt kuivaks, eriti algav nädala esimene pool. Temperatuur püsib mõõdukalt soe.

 

Laupäev, 23. september
Öösel on Ida-Eestis selgem ja kuivem, kuid Lääne-Eestis tiheneb pilvisus ning saartelt alates hakkab vihma sadama, liikudes hommikuks edasi mandrile. Äikeseks valmis olla! Öise tuulekiirus jääb vahemikku 5-11 m/s, kuid tuul võib tugevneda kuni 15 m/s ning hommikul pöörduda Lääne-Eestis edelasse ja läände, nõrgenedes. Öise temperatuuri oodatav vahemik on 14-18°C. Päeva jooksul levib vihmasadu üle Eesti kirde suunas, kohati on sadu tugev, ohtlik äike võib tekkida. Õhtul hakkab Lääne-Eestis vihm vaibuma ja pilvisus hõreneb. Päevane temperatuur on 15-20°C, kuid Ida-Eestis võib tõusta kuni 23°C-ni.

Pühapäev, 24. september
Öösel ootab ees vahelduv pilvisus ja kohati kerget vihma. Temperatuur jääb 10-16°C vahemikku. Päeva jooksul oodatakse hooti vihma, kuid on ka äikeserisk. Õhtul sajuhood vähenevad. Päevane temperatuur jääb vahemikku 15-19°C.

Esmaspäev, 25. september
Esmaspäeva öö on peamiselt selge, kuid kohati võib sadada kerget vihma. Temperatuur on 6-11°C, kuid rannikul tõuseb kuni 15°C. Päevane aeg toob kaasa vahelduva pilvisuse, kuid olulise sajuta. Päeval oodatakse temperatuuri 16-18°C vahemikus.

Teisipäev, 26. september
Teisipäevane öö on selge ja sajuta, temperatuur jääb vahemikku 7-11°C, rannikul võib tõusta kuni 16°C. Päeval on samuti vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Oodatakse päevast temperatuuri vahemikus 15-18°C.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com jpg

Armastuse horoskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill) Homne päev on sinu jaoks hea päev romantika jaoks.

taroskoop minuaeg.com jpg

Taroskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill) Homne päev toob sulle kaasa rahu ja tasakaalu. Sa

error: Sisu on kaitstud!