-0.8 C
Tallinn
Pühapäev 5. veebruar 2023
UudisedILM: Reede 9.12 - Sajab lund, lörtsi ja tuiskab. Õhutemperatuur on -6...+2°C

ILM: Reede 9.12 – Sajab lund, lörtsi ja tuiskab. Õhutemperatuur on -6…+2°C

Öösel: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund, saartel ja läänerannikul ka lörtsi, kohati on sadu tugev ja tuiskab. Mõnes kohas võib hommiku poole udu tekkida. Puhub valdavalt lõunakaare tuul 3-9, puhanguti 12, Liivi lahe ääres lõuna- ja kagutuul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on -2..-6, kohati kuni -9, saarte rannikul kuni +1°C.

Loe ka: TULEMAS ON SUUREM LUMETORM!

Päeval: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund, saartel tuleb sekka ka lörtsi, kohati tuiskab. Mõnel pool on udu. Pärastlõunal sadu järk-järgult hõreneb. Puhub muutlik tuul 1-7, Ida-Eestis lõunakaare tuul 3-9 m/s, saartel ka läänekaare tuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on 0..-5, saarte rannikul kuni +2°C.

❄️ Orienteeruv lumelisa on hommikuks enamjaolt 1-6 cm, kohati kuni 10 cm. Kõige äärmuslikuma prognoosi järgi võib Pärnumaal kohati maha sadada 15-20 cm lund. Seda saab alles öösel näha, kas ja kui palju plusskraadides merevesi rannikule liikuvat lumesadu mõjutab. Igaks juhuks mainime ära sellise võimaluse. Nagu ikka, on teeolud talvised. Püsib suur libeduseoht! Lumesajus on nähtavus halb!

Veel artikleid