Neljapäev , 28 september 2023
Erakorralised uudised
kaljukits

IGOR MANGI AASTAHOROSKOOP 2022 – Mida toob Kaljukitsele

Tähetark Igor Mang avaldab, et juba mitu aastat on Kaljukitse (22. detsember – 19.jaanuar) taevakaart näidanud üpris soodsaid seise. Nad on teinud tööasjades suuri pingutusi ja valmistunud paremat positsiooni saama. Nüüd näivad püüdlused teoks saavat.

Juba jaanuaris võib Kaljukits saada üllatusliku tööpakkumise või osalemise projektis, mis karjäärile pikas perspektiivis kasu toob. Ka veebruar on äraütlemata meeldiv ja seltskondlik kuu. Kaljukits võib saada mõne klubi või seltsi auliikmeks.

Aprill tuleb natuke kodukesksem, kuid juba mais on Kaljukits taas seltskonnasündmustega hõivatud. Töösõidud nii kodu- kui välismaal toovad mõnusat vaheldust.

Juuni on natuke pingelisem, sest kohustusi kuhjub liiga palju ja rahalised väljaminekud on oodatust suuremad.

Sügisel turnib Kaljukits taas edukalt karjääriredelil. Oktoobris on ta juba kindlasti uuel, kõrgemal pulgal. Samas kannatavad suhted elukaaslase ja lähedastega. Probleeme võib olla ka kooliealiste lastega.
Detsembris tunneb tubli sõraline väikest väsimust, kuid 20. detsembrist hakkab energiatase taas tõusma. Uus aasta saabub mõnusas pidumeeleolus.

Loe ka teisi tähemärke SIIT

Allikas: Raamat – IGOR MANG. ASTROLOOGILINE PROGNOOS. TIIGRI AASTA 2022

Vaata ka:

jurisdiction 677940 1280 jpg

Tähtkuju kaalud: Mis teeb teid eriliseks?

Kaalud on sünnilt kunstnikud, tasakaalustajad ja suhtlemise võlurid. Kaalud on astroloogilises maailmas tuntud kui suurepärased …