Horoskoop

IGOR MANGI AASTAHOROSKOOP 2022 – Mida toob Amburile

Tähetark Igor Mang avaldab, et Amburi valitseja, Jupiteri liikumine Kalades, jahutab Amburi (22. november – 21.detsember) tulisust ja seiklusjanu.

Sel aastal pöörab ta rohkem tähelepanu koduküsimustele ning vähem töö ja karjääriga seotud teemadele. Juba märtsis võib mõnigi Ambur kolida uude, hubasemasse koju või võtta uue kodulooma. Koduteemad toovad aga asjaajamisi ametnikega, mis ei pruugi kärsitule Amburile mokkamööda olla. Õnneks on suhted pere ja lähedastega hästi soojad. Kuid Neptuun Kalades ütleb, et murekohaks jääb lähedaste tervis.

Kui Jupiter 11. mail Jäära märki liigub, võiks Ambur proovida õnnemängu. Ja kui õnnemängus ei veagi, veab tal ilmselt armastuses. Äkiline armumine või üllatuslik rahaline võit võib tulla ka 9.–11. juunini. September näitab muudatusi seoses töökohaga ja oktoobris võib Ambur olla juba astme võrra karjääriredelil tõusnud või lihtsalt oma autoriteeti tõstnud. Hea aeg kestab 20. oktoobrini. Novembri esimene pool võib osutada Amburi aasta kõige pingelisemaks ajaks. Elu rahuneb 21. detsembrist, siis on ette näha preemiat korralikult tehtud töö eest.

Loe ka teisi tähemärke SIIT

Allikas: Raamat – IGOR MANG. ASTROLOOGILINE PROGNOOS. TIIGRI AASTA 2022

Jaga
Back to top button