Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
Igor Mang

Igor Mang: Erakordne Astroloog ja Esoteerika Maestro

Astroloog Igor Mangi nime kuuldes kerkib silme ette pilt suurt kasvu ja kogukast mehest, kelle välimust täiendab muljetavaldav habe. Tema mõjuv hääl ja aukartust äratav olek kinnitavad, et ta on erakordne isiksus.

See kirjeldus on levinud nende seas, kes Mangi tunnevad, ning peegeldub ka intervjuudes temaga. Igor Mang eristub teistest esoteerikavaldkonna tegelastest, kuna tema tuntus algas juba nõukogude ajal, mis on märkimisväärne ajastul, kus sellised teemad olid tabu, välja arvatud tõelistele autoriteetidele. Mangi erilisus on ilmne juba tema sünniloost: ta sündis Kaksikute märgi all kaksikvennana, tema ja tema õde said nimed Georg Otsa laulude järgi.

Mangi lapsepõlvearmastus oli maaelu. Ta unistas saada tallimeheks, kuid lõpuks sai temast mesinik, näidates tema jätkuvat sidet loodusega. Astroloogiaga hakkas Mang tegelema Nõukogude mereväes olles, leides oma kutsumuse valgustajana Draamateatris ja hiljem Estonias. Tema astroloogiaalase arengu oluliseks mõjutajaks oli Veera Savend, samuti aitasid teda sel teel Enn Vetemaa ja Jüri Arrak.

Loe teisi Igor Mang teemasi SIIT

Mangi astroloogikarjäär sai alguse 1980ndatel, kui psühholoog Tõnu Ots kutsus teda esinema. Hoolimata KGB huvist tema vastu, jätkas ta oma tegevust ja nõustas ka poliitikuid. Eesti iseseisvudes sai Mangist täiskohaga astroloog, edendades edukalt oma karjääri. Lisaks astroloogiale on Mang ka sügavalt usklik ning toetab teisi ka vaimsete teemade avastamisel, rõhutades, et astroloogia on esoteeriline teadus, mitte religioon.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Sisu on kaitstud!