Sunday , 24 October 2021
DSC01282 scaled

Ida-Tallinna keskhaigla avab reedest taas Covid-19 patsientide ravile spetsialiseerunud osakonna.

Avatavas osakonnas on 29 voodikohta, neist viis on II astme intensiivravi voodikohad, edastas haigla. Haiglas on juba olemas kaks III astme intensiivravi kohta. Uus osakond avatakse Ravi tänaval sisehaiguste osakonna pinnal, vahendab BNS.
„Kahjuks on suurenenud vajadus Covid-haigete voodikohtade järele ja peame tegema oma töös ümberkorraldusi. Avatav osakond on valmis ööpäev läbi haigeid vastu võtma. Nakkusohtu silmas pidades on Covid-haigete teekond haiglas hoolikalt planeeritud,“ ütles Ida-Tallinna keskhaigla juhatuse liige ja  ravijuhtEne Halling.

Haigla piirab plaanilist ravi siseerialadel nagu kardioloogia, neuroloogia ja gastroenteroloogia. Muu plaaniline ravi jätkub Ida-Tallinna Keskhaiglas võimaluste piires, kuid haigla kriisistaap jälgib igapäevaselt olukorda ning otsustab plaanilise ravi jätkamise vastavalt olukorrale. Lisaks on Covid-haigete vastuvõtuks valmisolek olemas nii naistekliinikus kui silmakliinikus.

Jaga

Vaata ka:

covid 19 g007cb2996 640

Teadlane: vaktsiinid viirust välja ei sureta, kuid hoiavad ära raske haigestumise

Eesti noorte teaduste akadeemia liige Tuul Sepp kirjutab, et praeguse koroonaviiruse Delta tüve puhul vaktsiinid …

Screenshot 2021 10 24 at 14.18.48

Viies liiklusõnnetuses kaotas elu kaks ja sai viga kolm inimest

Teedel ja tänavatel juhtus ööpäeva jooksul viis tõsisemate tagajärgedega liiklusõnnetust, milles suri kaks ja sai …

Screenshot 2021 10 24 at 14.13.47

Ööpäevaga lisandus 1787 nakatunut ja suri seitse inimest

Viimase ööpäeva jooksul suri seitse eakat patsienti ja 9137-st analüüsitud testitulemusest 1787 osutusid positiivseiks. Positiivse …

gripp

OLULINE: Gripp jõudis Eestisse

Laupäeval registreeriti terviseametis selle aasta esimene gripijuhtum. Kui kahel eelneval aastal jäi gripilaine sisuliselt olemata, …