Wednesday , 24 July 2024
Erakorralised uudised
Erra vana laudakatus 17.06.24

Ida päästekeskuse sündmused 17. – 18. juuni 2024

Ida-Virumaa

17. juunil kell 23.37 tuli ATeS häire Jõhvi linna Kaare tänava sotsiaalmajast. Selgus, et ühes toas oli toit kõrbema läinud. Valvur võttis toidu pliidilt ja avas aknad, ohtu enam ei olnud.

17. juunil kell 20.15 helistati häirekeskusesse, et Narva linnas Tallinna maantee kortermajas läks gaasiboiler põlema. Päästjad kontrollisid korteri üle, põlengut enam ei olnud ja gaasileket ka mitte. Kohale kutsuti gaasitehnikud vana gaasiseadet kontrollima.

17. juunil kell 13.42 käisid päästjad Jõhvi linnas Rakvere maanteel toimunud sõiduautode avariipaigas kokku korjamas teele voolanud õlireostust.

17. juunil kell 11.58 tuli päästjatele väljakutse Lüganuse valda Erra alevikku Mõisa teele, kus mahajäetud vana lauda katusel põles kulu ja vanad puitlauad. Põleng likvideeriti 12.50ks.

17. juunil kell 10.27 sõitsid päästjad Toila valda Konju külla, kus maanteel oli veoautost lekkinud mootoriõli. Päästjad katsid osa maanteele voolanud õli absorbendiga ja korjasid reostuse kokku.

Konju olireostus maanteel 17.06.24

Lääne-Virumaa

17. juunilkell 18.16 kutsuti päästjad Tapa linna Hommiku puiesteele, kus teataja sõnul tegi naaber lõket ja ümbruskonnas oli palju suitsu. Selgus, et ühe maja hoovis põletati värskeid oksi. Päästjad palusid lõke kustutada, ohutusnõuded olid kohapeal täidetud.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Valitsus andis Riigikogu ees ametivande

Valitsus andis täna Riigikogu ees ametivande ja astus ametisse. Suulise ametivande andis peaminister Kristen Michal

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Transpordiameti ja Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu jõe ühisreid tuvastas mitmeid rikkumisi

Transpordiameti väikelaevade üksuse inspektorid tegid koos Politsei- ja Piirivalveameti veepatrulliga eelmisel laupäeval Pärnu jõel ühisreidi