Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
Narva kulupoleng 02.04.24

Ida päästekeskuse operatiivsündmused 2. – 3. aprill 2024

IDA-VIRUMAA

3. aprillil kell 6.27 said päästjad väljakutse Kohtla-Järve linna Ahtme linnaossa Estonia puiesteele, kus garaažis oli põleng. Päästjate saabumise ajal tuli garaažist suitsu ja lahtist põlengut ei olnud. Päästjad kustutasid kanalis olnud prügi põlengu, mis tekkis ketaslõikuriga töötamisel.

2. aprillil kell 15.18 märgati kulupõlengut Narva linnas Rahu tänaval elektriliinide all. Päästjad kustutasid kululuudadega 300 ruutmeetril põlenud kulu ja väikesed põlenud oksahunnikud uhati veega üle. (Lisatud foto)

Kell 11.20 tuli häirekeskusesse teade töötavast suitsuandurist Jõhvi linnas Tartu maantee korterelamus. Päästjad sisenesid korterisse akna kaudu, korteris põlenguohtu ei olnud. Suitsuandur võis töötada, kuna oli rikkis või oli patarei tühi.

LÄÄNE-VIRUMAA

3. aprilli varahommikul käisid päästjad kahel korral Haljala vallas eemaldamas teele langenud puid.

2. aprillil kell 12.05 kutsuti päästjad Rakvere valda Roodevälja külla, kus märgati hoovis ohtlikku lõket. Lõke kustutati, sest perenaisel oli tagamata lõkkeohutus ja ilm oli tuuline.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!