Wednesday , 27 October 2021
Ants Rootslane.jpg 1

HÜPNOTISÖÖR ANTS ROOTSLANE, pani kirja read mis ehmatab paljusi inimesi.

Hüpnotisöör Ants Rootslane on mees, kes ei karda tõde ega selle välja ütlemist. Olgu see siis valus või mitte – Ants ütleb keerutamata kõik välja.
Ants kirjutas sotsiaalmeedias, et peale ühte telefonikõnet mõtles ta sügavalt edu peale. Ta mõtles laialt levinud kontseptsioonide peale, mida ka tema ise minevikus jälginud on.

“Need lõputud eesmärgid, fookus, pingutamine jne… Minu jaoks on täna edu ainult see, kui ma saaks endale kuskile looduskaunisse kohta maja, kus ei oleks väga palju inimesi. Ma oleks seal palju rahulikum ja maandatud. Seal ma saaks ennast teostada Antsuna, mitte terapeudina.

Minu jaoks võrdub edu meelerahuga, sügava rahuolutundega. Väljastpoolt ennast ma seda ei leia. Ei rahanumbritest ega tuntusest. Ja siis ma veel mõtlesin, kui paljude inimeste jaoks edu tähendab kannatust, lõputut eneseteostust justkui elul endal oleks mingi eesmärk…Seda aga pole, elu ise ongi eesmärk.
Katsu kõigepealt elusaks inimeseks saada, küll siis kõik tuleb, mis vaja. Avastades siis pärast pikki pingutatud aastaid, et see oli lihtsam, kui ma arvata oskasin. Oli vaja leida ainult asi, milles mina olen hea ja mida keegi teine maailmas nii ei tee. Avastades oma unikaalsuse, loobudes olemast koopia.”

Allikas Buduaar.ee

Jaga

Vaata ka:

ca894fbe6af88a69aafe96eeeafcae3a

“Seinad on külmad ja akna vahelt puhub tuul läbi” Kalvi Kalle saatis Katrin Lustile kirja

Mootorsõiduki lubadeta juhtimist harrastav tõsielustaar Kalvi-Kalle Kruusamäe läks 7. oktoobri pärastlõunal Tallinna vanglasse oma aastapikkust …

5 lapse isa Argo Ader paljastab, mis elu ta tegelikult elab

Eratreener Argo Ader on isaks lausa viiele lapsele, kes kõik on poisid. Noorimateks neist on …

fb1ny0vc.tnl

Strippar Justin avaldas mahlaka foto oma esinemisest

Kui on midagi, mis pea kõik naised elevile ajab, siis on selleks kindlasti üks korralik …

Kroot Tarkmeel Photography 5860 1

Valusad sõnad Liis Lemsalu poolt

Kaunis lauljatar Liis Lemsalu torkab silma ka kõige kirevamast rahvamassist ning ei jäta külmaks ühtegi …