Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 25 aprill 2023

Jäär 21. märts – 20. aprill

Tänase päeva märksõnaks on suhtlemine. Olete tavalisest jutukam ning teil on kerge saavutada ühine keel ka peaaegu võõrastega. Hea aeg läbirääkimisteks.

Loe ka: Nädala horoskoop – 24.-30. aprill 2023

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Vajadus filosoofia järele. Hea aeg võtta ette mõni pikem reis ja arendada silmaringi. Saate innustust ebatavalistelt ja originaalsetelt isikutelt.

Kaksikud21. mai – 21. juuni

Teid köidavad nüüd asjad, mis kuidagi seotud naturaalse elu ja loodusega. Püüate parandada oma toitumisviise. Hea aeg halbadest harjumustest loobumiseks.

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Täna sõlmitud uued suhted on arvatavasti pealiskaudsed ning lühiajalised. Oht saada kaaslastelt petta. Ebasoodne romantilisteks armusuheteks.

Lõvi 23. juuli – 22. august

Ettevaatust uute suhetega. Võimalik, et puutute kokku isikuga, kes püüab teid ebasiiraste komplimentidega lõksu meelitada ja teie pealt kasu lõigata

Neitsi 23. august – 22. september

Võimalik, et olete täna veidi hajevil. Oht kaotada asju, jääda hiljaks ja suhtlemisel rääkida üksteisest mööda. Samas võite saada geniaalseid ideid.

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Probleeme valmistavad elektriseadmed ja tehnika. Peaksite olema tähelepanelik ka liikluses ja reisiplaani kavandamisel. Täna tehtud vead annavad hiljem tunda.

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Olete enesekindel probleemide lahendamisel. Hea aeg hoolitseda nende eest, kes tõesti teie abi vajavad. Teist õhkub rahu ja heatahtlikkust.

Ambur 23. november – 21. detsember

Loe ka: Nädala horoskoop – 24.-30. aprill 2023

Võite täna sattuda seltskonda, kus räägitakse teie jaoks veidi ebahuvitavatel ja arusaamatutel teemadel. Samas teised ootavad teie osalust.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Võite sattuda seltskonda, kus valitseb veidi sunnitud õhkkond. Samas on hea päev tegeleda rutiinsete ent vajalike tegemistega ning koristamisega.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Olete kaaslaste silmis populaarne ning silmapaistev. Edu saadab eelkõige just neid ettevõtmisi, mida teete koos teiste inimestega. Head uued ideed.

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Olete täna optimistlikum ja rõõmsameelsem, kui tavaliselt. Saate kõikide ettevõtmistega kiiresti ühele poole ning tunnete entusiasmi plaanide tegemiseks.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!