-1.6 C
Tallinn
Neljapäev 16. märts 2023
HoroskoopHoroskoop - Teisipäev 14 märts

Horoskoop – Teisipäev 14 märts

Jäär

21. märts – 19. aprill

Iga algus pidavat raske olema, ja tõenäoliselt just seda saad sa täna tunda. Alustad millegi uuega või teed midagi niisugust, millega kaua pole pidanud tegelema.

Loe ka: Nädala horoskoop. 13-19 märts. Avaldada oma tundeid ja armastust.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Tööalased ettevõtmised õnnestuvad hästi tänu sellele, et su kõrval on targad kaaslased. Õhtupoolik peaks kujunema rahulikuks ja meeldivaks, saad elu nautida.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Sul on lootust teha kasulik tehing, ent palju sõltub, kuivõrd arukalt suudad käituda ja kui kannatlik olla. Liigne kiirustamine võib asjade sujuva käigu rikkuda.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Oluline on meeskonnatunde arendamine, üksteise toetamine ja aitamine. Selle kaudu õpid paremini tundma nii kaaslaste kui iseenda tugevaid ja nõrku külgi.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Sul on niigi palju teha, keegi aga kuidagi pidurdab su hoogu, raiskab su aega. Mõne töökaaslase käitumine tundub sulle ebaõiglane või lihtsalt rumal.

Neitsi

23. august – 22. september

Loe ka: Nädala horoskoop. 13-19 märts. Avaldada oma tundeid ja armastust.

Võimalik, et oled vajalikud teadmised küll kunagi varem omandanud, aga sa pole neid pikka aega vajanud ning need on nüüd nii ununenud, et alustad nagu algusest.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Pigem aja vaikselt oma rida, ära sega end ambitsioonikatesse ettevõtmistesse. Su energiavarud ei ole lõputud, niisiis ei tohiks sa neid mõtlematult raisata.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Hea aeg selleks, et alustada uue projektiga. Tõsi küll – väga kiireid tulemusi pole sellelt asjalt oodata. Arvesta sellega, et tegutseda tuleb targalt ja distsiplineeritult.

Ambur

22. november – 21. detsember

Kohustused mängivad esmatähtsat rolli. Teed seda, mida vaja on, kasvõi hambad ristis. Pole kindel, et suudad aega leida ka nende tegevuste jaoks, mis sind tõeliselt rõõmustaks.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Raske on ühildada kodust elu ning tööd ja karjääri puudutavaid küsimusi. Püüad mõlemal rindel tubli olla, ent paraku oled vaid inimene ja tuleb järeleandmisi teha.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Mõte liigub vabalt, suudad ületada varasemalt välja kujunenud mõttemustrite piire. Seetõttu tekivad head ideed, leiad probleemidele uudseid, ent hästi toimivaid lahendusi.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kui oled midagi julgelt ja suurelt ette võtnud, võivad nüüd ilmneda esimesed tagasilöögid. Inimesed, kellega koostööd pead tegema, ei pruugi olla ühel meelel.

Veel artikleid