Neljapäev , 28 september 2023
Erakorralised uudised
spring break 2019 2

Nädala horoskoop. 13-19 märts. Avaldada oma tundeid ja armastust.

Jäär

Algav nädal ei kuulu otseselt Jäära lemmikute hulka, sest talle võib tunduda, et maailm on liialt aeglane ja uimane ega suuda tema kiirete ja heade mõtetega kaasa tulla. Ka pole alati etteaimatav, kuidas inimesed mõne jääraliku otsekohesuse peale reageerivad.

Õnneks pole viga ei Jääras ega ka mitte maailmas. Vahel lihtsalt on nii, et isiklik vibratsioon ei taha teiste omaga hästi klappida. Just sellist kogemust saab Jäär maitsta ja analüüsida esmaspäeval ja teisipäeval.

Kolmapäeva teise poolde võiks Jäär planeerida mõne toreda seltskondliku ürituse. Head emotsioonid kuluvad talle ära, lisaks kütkestab Jäära sarm ka teisi. Mõnus on lustida koos kallimaga, ent kui Jäär on üksildane, pole tal samuti seltskonnapuudust karta.

Nädala teisel poolel võib Jäär avastada, et viirushaiguste oht pole kusagile kadunud. Ootamatu kraapiv tunne ninas, kurgus või kõhus on piisav põhjus aja mahavõtuks, puhkamiseks ning oma keha kuulamiseks.

Hea väljamagamine on nädalavahetusel Jäära jaoks parimaks ravimiks, mis ta õige peatselt tervise ja elurõõmu lainetele tagasi viib.

Sõnn

Nädal kulgeb Sõnni jaoks üsna vaikselt omasoodu. Kõik, mis vajalik, saab tehtud, kuid Sõnn võib kohati tunda end veidi loiuna. Puhkus taastab jõu ning Sõnnil pole omaette mõtisklemise ja väikeste koduste askelduste vastu midagi.

Siinkohal on aga erandiks poliitikaga tegelevad Sõnnid, kel sellel nädal palju aega puhkamiseks või iseenda jaoks. Samas on nädal nende jaoks väga soodne, seega on iga pingutus selleks kulutatud energiat kuhjaga väärt.

Muudel tööpostidel tegutsevad Sõnnid võivad sel nädal olla veidi häiritud millestki, mis on seotud raha ja raamatupidamisega. Nendel elualadel töötavatel Sõnnidel tuleks kõik oma otsused korralikult üle vaadata ning vajadusel ka teistega konsulteerida.

Esmaspäevast neljapäevani ei soosi aeg ega taevakaart Sõnnil uute projektidega alustamist. Parem on lõpetada vanad ning koguda infot uute jaoks.

Reede süütab vist küll iga Sõnni silmades ja mõtetes uued leegid. Korraga on tal palju ideid ning ta on valmis hoogsalt suhtlema ning neid kohe teostama hakkama.

Kaksikud

Algav nädal toob Kaksikute tähelepanu fookusesse paljuski ka selle, mis toimub tema hinges ja südame varjatumates soppides.

Sellistel teemadel on üheks keerulisemaks kesknädal, mil Kaksikud võivad ilmutada ootamatult nii tugevat armukadedust, et see jahmatab nii teda ennast kui ka tema partnerit. Raske öelda, kas see muudab olukorra raskemaks või kergemaks, kui mõne aja pärast selgub, et kiivuseks polnud vähimatki muud põhjust, kui Kaksikute enese peas tormlev must pilveke.

Ka neljapäeval võib Kaksikute märgis sündinu olla mõneti kahtlustav. Teravik on aga liikunud eraelult töisele – Kaksikutele võib tunduda, et keegi intrigeerib. Näiteks sooviga saada enesele tema töökoht või mõni hüve, mille nimel Kaksikud ausalt pingutanud on. Loomulikult ei meeldi talle sellised võimumängud ning ta on valmis täie printsipiaalsusega reageerima – kui vaid teaks, kuidas ja kuhu.

Nädala parimaks tööpäevaks kujuneb reede. Kaksikute käes edeneb siis nii kirjalik kui ka suuline suhtlus väga hästi. Kõik, mis nad ette võtavad, läheb hästi korda.

Vähk

Vähi jaoks on sel nädalal väga olulisel kohal mõttemaailm. Nii tema enese oma kui ka filosoofiline meelelaad üldiselt. See määrab suuresti ka tema eelistusi suhtlemisel, sest rumalus ja pealiskaudsus ei meeldi Vähile absoluutselt.

Teisipäeval on Vähil kohati raske aru saada, mis temaga toimub. Kurb meeleolu tikub ligi ning Vähile võib lausa tunduda, et kuidagi on tema külge sattunud magnet, mis tõmbab ligi ebaõnne ning sellele vastavat enesehinnangut.

Võib-olla on abiks teadmine, et tema sünnipärast sarmi määrav Kuu mängib teisipäeval Saturniga kurbuse- ja kolmapäeval rõõmumänge. Just seepärast toob kesknädal Vähi tegemistesse ühe õnnestumise teise järel ning õige pea on eelmise päeva mured mälust otsekui hajunud.

Nädal tervikuna kujuneb Vähi jaoks ikkagi toredaks. Oma osa on sellel kindlasti ka reedestel õnnestumistel ning mõnusatel elamustel, mida Vähk naudib ka laupäeval ja pühapäeval.

Nädalavahetusel ongi kõige mõnusam olla oma pere või kõige lähemate inimestega. Hea aeg puhkuseks ja unistamiseks, läheduseks ning sulniteks vestlusteks. Midagi suurt ja väsitavat poleks vaja ette võtta.

Lõvi

Algav nädal on Lõvi jaoks küllaltki keeruline aeg nii tööl kui ka kodus. Põhjusi selleks võib olla väga erinevaid, kuid Lõvide ühisnimetajaks kipub olema teatav ärevuse foon.

Mõneti kramplik uudiste ootamine või millegi ootuses tegutsemine saadab Lõvi läbi tema päevade ega lase end ka öösiti päris lõdvaks lasta ja mõnusasti magama jääda.

Selline olemine mõjub aga ka Lõvi enesetundele ja tervisele. Mida rohkem saab oma ellu tuua n-ö vaimse tervise vitamiine, seda parem – rõõmsad vestlused, tujutõstva muusika kuulamine ja meeldivate piltide vaatamine võiksid nüüd olla samasuguse igapäevase tegevuse osad nagu enese pesemine ja tervislik toitumine.

Reedel hingab Lõvi märksa kergemalt. Paljud tema muremõtted hajuvad nüüd otsekui iseenesest ning tööd ja tegemised suisa lendavad käes. Ka on Lõvi hell ja armas kaaslane oma lähedastele, sest tema südames ja hinges on palju-palju positiivseid tundeid.

Nädalavahetuseks võiks Lõvi enesele mitte suuri kohustusi määrata vaid lihtsalt puhata. Suuremad tegutsemised seisavad ees!

Neitsi

Neitsi jaoks toob talve viimane nädal sära silmadesse, sest korraga on tal oma eraelus palju lööki ning see toob kaasa rõõmsaid hetki ning lahedaid suhtluskogemusi.

Neitsi naudib ka suuri seltskondi, ent väikestes tunneb ta end siiski paremini. Võimalus end kauniks teha ning inimestele naeratada teeb talle rõõmu ning algav nädal pakub selliseid võimalusi korduvalt.

Samas meeldib Neitsile olla ka kodus, nautida oma turvalist ja mõnusat ümbrust ning näiteks netis chattides või telefonitsi lobisedes ka veidike flirtida.

See kõik aga võtab oma aja ning reedeks on Neitsi töölauale kuhjunud terve hulk tegemata töid. Lisaks on nimekiri inimestest, kellega rääkida tuleks, on ka päris pikk. Ent kogu selle töö ära tegemine käib Neitsil sel päeval nii kergelt, et see kõik ei tundu üldse probleemina. Rõõmu ja tegutsemislusti jätkub tal ka kodu ja lähedaste jaoks.

Reede õhtul on Neitsi oma armsamale väga mõnusaks kaaslaseks, sest tal on mitmeid põnevaid ja seksikaid ideid, millega armuelu senisest veelgi kirglikumaks muuta.

Kaalud

Kaalude jaoks kätkeb algav nädal eneses väga erinevaid emotsioone ja võimalusi, kuid mõnikord ka piiranguid. Kuna need viimased on tõenäoliselt seotud tervisega, on selge, et just selle valdkonna teemadesse tuleks Kaaludel täie tõsidusega suhtuda.

Rohkem rõõmu toob talle tema eraelu. Kaalud on hinnatud kaaslane oma partnerile ning koos tehakse nii mõndagi toredat. Rõõmu valmistavad nii vestlused ja lauamängud kui ka tuline seks ning teineteise intiimne (taas)avastamine.

Üksildastel Kaaludel võiksid olla silmad pärani lahti, sest aeg soosib ka uusi tutvusi. Üks neist võib kujuneda eriti huvitavaks!

Kaaludest meestel võib praegu tekkida ka erinevaid kiusatusi. Näiteks natu-natukene oma abielu kõrvalt tiiba ripsutada… Loomulikult üksnes selleks, et silmarõõmu nautida, ilma vähimagi plaanita kusagile edasi liikuda… Nii see enamasti siiski ei jää ja pärast võib see kaasa tuua palju seletamist ja sekeldamist.

Töönädal võis Kaaludele tavapärasest veidi raskem tunduda, kuid reedel hingab ta täiel rinnal. Mis veel teha, saab kergesti ja kiiresti tehtud ning Kaalude märgis sündinu tunneb end rõõmsa, eduka ja suhteliselt kõikvõimsana.

Skorpion

Esmaspäeval on Skorpion energiat täis ja valmis mägesid liigutama. Ta on suurepärases meeleolus ja väga positiivne. Kohati tundub, et mäed liigutavad end pelgalt tema rõõmsat häält kuuldes! Hommikupoolik on parim aeg pooleliolevate asjade lõpetamiseks.

Nädala sees võib Skorpioni hoog kohati raugeda. See ei tähenda, et talle tema tööd ja tegemised korda ei läheks, kuid ta vajab veidi rohkem aega iseenda ja oma mõtete jaoks. Piisav puhkus, värske õhk ja liikumine mõjuvad talle hästi. Hea on ka mõelda oma mõtteid ning analüüsida oma sisemaailmas toimuvat, ent seda on võib-olla kõige parem teha koos hea sõbraga, kes aitab Skorpionil tema tugevaid külgi märgata.

Reede on tema jaoks suurte plaanide, suurte tegude ja suurte õnnestumiste päev. Ükskõik, millega Skorpion tegeleb, toob see talle edu. Suuremad läbirääkimised ja olulised kohtumised võiks suunata just sellesse päeva. Väike töölähetus on samuti väga tore ning annab häid tulemusi.

Läbi nädala on Skorpioni jaoks väga olulisel kohal tema suhted, eriti isiklikumat laadi. Kerge on ka leida inimene, kellesse armuda – nii tema säravate silmade kui ka erksa mõistuse ja hea südame pärast.

Ambur

Ambur tunneb end esmaspäeval mureliku ja närvilisena ning see halvab kohati ka tema igapäevaste kohustuste täitmist. Elu ja juhused ei tee asja lihtsamaks, sest ootamatult võib tema teele kerkida mõni takistus. Kriitika ja enesekriitika muutuvad kohati ebakonstruktiivseks ning Ambur võib kergesti mõne lähedasega tülli minna.

Teisipäev on Amburi jaoks juba märksa meeldivam, ehkki tema kohati järsk ütlemisviis võib mõnda inimest ehmatada. Sellest pole midagi – kellegi teise arvates on see lihtsalt vaimustav.

Kolmapäev kujuneb veelgi toredamaks, eriti pärast keskpäeva. Ambur on siis lahke, rõõmus ja seltskondlik ning võidab kergesti kõigi südamed, kellega suhtlema juhtub. Siiski tasuks tal hommikutundidel ettevaatlik olla, sest siis on kerge kedagi solvata.

Kui Ambur oma igapäevaelu üle mõtisklema satub, tõdeb ta ilmselt siiski, et midagi hullu tegelikult pole. Ta on veidi üksildane, veidi isepäine… nagu ta seda alati olnud on.

Nädala teisel poolel võiks Ambur lubada enesele võimalikult rahulikku olemist. Seda isegi siis, kui kodus tundub kohustuste koguhulk üha suurenevat.

Kaljukits

Kaljukits teeb esmaspäeval ära suure hulga vajalikke töid. See on hea päev nii vanade projektide lõpetamiseks kui ka uutega alustamiseks. Lisaks on Kaljukits julge, aus ja konstruktiivne ning tema sobivust liidrirolli ei vaidlusta keegi. Hea aeg ka segaste suhete lahtirääkimiseks, seda eriti hommikupoolikul.

Väga asjalik ja meeldiv päev on ka kesknädal, eriti selle õhtupoolik. Kaljukits on siis väga praktiline ning keskendub meeleldi nii tööl kui ka kodus eelarvele, rahateemadele ning sel teemal heade otsusteni jõudmiseni. Armastust ja usinaid käsi rakendavad nad ka oma kodus, kus mõni seni tegemata töö nüüd ilusti ja kiiresti tehtud saab.

Ent sellega pole hea nädal veel kaugeltki mitte otsakorral. Ka reede kujuneb Kaljukitse jaoks suurepäraseks tööpäevaks. Just sellesse aega võiks jätta kõik suuremat suhtlemist, diplomaatiat ja läbirääkimisi vajavad tööülesanded.

Siiski tunneb Kaljukits läbi nädala ka rohkem vajadust puhkamiseks ja mõtisklemiseks. Kindlasti tasub seda enesele lubada, sest see kaitseb tema tervist ning annab talle inspiratsiooni uuteks headeks mõteteks.

Veevalaja

Sel nädalal mõtleb Veevalaja küllalt palju rahast. Eriti sellest rahast, mida tal parajasti ei ole, kuid mille kohta talle tundub, et hädasti oleks vaja. Kes unistab (uuest) kodust, kes mõnusast ostlemisest, garderoobi uuendamisest või millestki muust, mis tekitab suuri kiusatusi.

Sõrmed liiguvad mõnikord otsekui iseenesest laenupakkumiste juurde. Võiks ju? Saaks kohe mitu olulist teemat korraga ära lahendada?

Tegelikult võiks Veevalaja teada, et praegused planeediseisud laenuvõtmist eriti ei soovita. Taotlemine lõpeks võib-olla isegi edukalt, aga tagasimaksmine muutub sageli pikaks venivaks ja tüütuks protsessiks, mis haukab mehiseid tükke Veevalaja tulevikuunistustest.

Reede hommikul ärkab Veevalaja teadmisega, et see päev on tema jaoks otsekui loodud. Ta ei eksi – otsekui oleks ta muinasjutu õnnestumiste seerumit rüübanud, saadavad teda igal sammul kordaminekud. Veevalaja ise on sellise voos-olemise üle väga rõõmus ning oskab selle päeva head mõjud enese jaoks tõesti maksimaalselt ära kasutada.

Kalad

Kalade jaoks pole nädala esimene päev kuigi meeldiv. Energiat on vähe, tuju pole suurem asi ning ettevõetud tegemised ei taha eriti sujuda. Selle kõige tõttu pole Kalad sel päeval kuigi mõnusad kaaslased.

Teisipäeval muutub kõik kuidagi lihtsamaks, nii et Kalad ei pruugi arugi saada, mis neid eelmisel päeval nii väga segas.

Meeldivaks ja tegusaks päevaks kujuneb ka kesknädal. Kalad on konstruktiivsed nii tööl kui ka kodus. Tehtud saab mõni väike remonditöö või kraamitud mõni ruum, mis seda tükk aega oodanud on. Tuju on rõõmus ja lauluviiski tõuseb huultele.

Kalade reede on kui loodud töiste ettevõtmiste ja erinevate kokkulepete sõlmimise jaoks. Kohati tundub, et Kalade selja taga askeldavad väikesed head haldjad, kes talle vajalikul hetkel kasulikke vihjeid annavad.

Läbi nädala on kõige edukamad need Kalad, kes tegelevad poliitikaga ja need, kes teevad midagi oma kätega, eriti ehituse ja remondi valdkonnas töötajad. Edu ja kasu toovad kõik avalikud esinemised ja väljaütlemised, sest Kaladel on nüüd kerge jõuda eksperdi staatusesse.

Vaata ka:

jurisdiction 677940 1280 jpg

Tähtkuju kaalud: Mis teeb teid eriliseks?

Kaalud on sünnilt kunstnikud, tasakaalustajad ja suhtlemise võlurid. Kaalud on astroloogilises maailmas tuntud kui suurepärased …