Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 2 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill

Täna võib tekkida pinge teie suhetes lähedase inimesega. Kuna teil on täna raske olla avameelne, võib vastastikune usaldus partneriga väheneda.

Loe ka: Aprillikuu horoskoop! Loe, mida toob APRILL sinu tähemärgile!

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Suured muudatused ja ootamatud sündmused. Kui olete kramplikult kinni oma arusaamades, siis täna oleks õige aeg natuke avatumalt ellu suhtuda.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Olete täna tavalisest närvilisem ja nõudlikum igapäevaste elutingimuste suhtes. Pöörate nüüd tähelepanu asjadele, mis varem meeldegi ei tulnud.

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Tunnete täna kerget hirmu inimestega suhtlemisel, kuna kardate endast halba muljet jätta. Püüdke olla aus ning ärge mängige kedagi teist!

Lõvi 23. juuli – 22. august

Loe ka: Aprillikuu horoskoop! Loe, mida toob APRILL sinu tähemärgile!

Tänane päev võib tuua uut selgust teie mõtetes ja tunnetes. Avastate ootamatult, et see, mis siiani tundus käsitlematu on nüüd täiesti mõistetav.

Neitsi 23. august – 22. september

Tänane päev võib teile tuua intriige armuasjades. Kipute ootamatult iga tühise asja peale armukadedaks muutuma. Ärge laske oma emotsioonidel üle pea kasvada!

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Täna on päev, mil peaksite püüdma olla ettevaatlik ning tähelepanelik. Võivad tekkida probleemid naabrite või koostööpartneritega. Hea aeg puhkamiseks.

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Olete täna väga põhjalik ning tegutsete rahulikult liikudes kindlalt oma eesmärgi poole. Hea päev iseseisvaks eneseharimiseks ning ajalooga tegelemiseks.

Ambur 23. november – 21. detsember

Loe ka: Aprillikuu horoskoop! Loe, mida toob APRILL sinu tähemärgile!

Täna võib juhtuda, et asjaajamistel kohtate takistusi. Teie plaanid võivad ootamatult muutuda tänu mõnele ettearvamatule inimesele, kes teiega "mängib".

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Võimalik, et täna kerkivad teie jaoks esile teemad, millele reageerite väikese häbitundega. Vältige omale liigse stressi tekitamist, hea aeg puhkuseks.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Kipute täna asju enese ja teiste jaoks keerulisemaks tegema. Ootate, et keegi teine hakkaks lahendama teie isiklikke probleeme. Keskendumisraskused.

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Võimalik, et vabanete täna mingist kauakestnud probleemist või tüütust kohustusest. Tajute teatavat vabaduse tunnet, mis annab teie elule palju juurde.

Vaata ka:

love 2331486 960 720 576x560 1

Armastuse horoskoop – Pühapäev 16 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on romantiline õhkkond eriti soodne. Kui oled suhtes,

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Pühapäev 16 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna toob Päike sulle energiat ja selgust. Kasuta seda,