Horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 14 august

Jäär
21. märts – 20. aprill
Tunnete soovi teha oma kodus muudatusi, näiteks osta uut mööblit vmt. Võimalik, et teile tulevad täna ootamatult külalised või näete vana tuttavat.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Tänased mõjud viivad teid mälestustemaailma. Olete tavalisest sensitiivsem ja tundelisem, solvute kergemini ning seetõttu kipute endasse tõmbuma.

Kaksikud


21. mai – 21. juuni
Tänased planeediseisud aktiviseerivad teie loomuse varjukülgi ning aitavad teil paremini mõista asju, mis varem olid teie jaoks täiesti varjatud.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Tänane päev peaks tooma teile võimalusi enese arendamiseks ja uute suhete loomiseks. Samuti on hea aeg reisimiseks, kuid oht unustada midagi olulist.
Lõvi
23. juuli – 22. august
Kui olete harjunud tavaliselt oma tahtmist saama, siis olge nüüd valmis selleks, et peate hoopis ise kellegi soove täitma hakkama. Perekondlikud pinged.

Neitsi
23. august – 22. september
Täna peaksite andma oma psüühikale ja mõistusele puhkust. Vältige enese killustamist, tehke ainult neid asju, mis esmatähtsad ja hädavajalikud.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Muretute meeleoludega päev. Hakkate paremini tajuma oma kaaslaste meeleolusid ning suudate neile positiivset mõju avaldada. Hea aeg meelelahutusteks.
Skorpion
24. oktoober – 22. november
Täna tõusevad päevakorda teie tervisega seotud probleemid. Olge tähelepanelik oma keha märkide suhtes, vältida tuleks musta maagiat ja posimist.

Ambur
23. november – 21. detsember
Täna on väga hea päev armuasjade ajamiseks. Kui olete siiani oma tundeid varjanud, siis nüüd võiksite kindlasti teha konkreetseid samme!

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Tunnete õhus armastuse või armumise energiat. Suureneb soov romantika ning ilu järele. Samas häbenete oma tundeid välja näidata, kartes naeruväärsena näida.
Veevalaja


21. jaanuar – 18. veebruar
Kalduvus minna laisalt kaasa üldiste populaarsete vaadetega. Kuid püüdke siiski arendada ka oma seisukohti ning ideid. Enesekindlusega saavutate edu.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Püüdke rohkem märgata inimesi enda ümber. Võimalik, et leiate nii mõnegi kasuliku ja inspireeriva idee just sellelt, kellelt te tavaliselt seda ei ootaks.

Jaga
Back to top button