Esmaspäev , 4 detsember 2023
black kitten 8232835 1280

Horoskoop oktoobriks: Olge avatud uutele kogemustele ja ärge kartke järgida oma kirge ja unistusi.

Jäär (21. märts – 19. aprill):
Oktoober toob Jäärale võimalusi eneseväljenduseks ja loovuseks. Teie suhted võivad olla kirglikud, kuid pidage silmas, et oleksite ka kannatlik ja kuulaksite partnerit. Tervislik elustiil ja füüsiline aktiivsus aitavad teil hoida energiataset kõrgel.

Sõnn (20. aprill – 20. mai):
Sõnnid võivad oktoobris silma paista oma praktiliste oskustega. Tööl võib olla edukas kuu, kuid ärge unustage puhkust ja tasakaalu. Armastuses võib olla rahulikum periood, kuid lähedased suhted on stabiilsed.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni):
Oktoober toob Kaksikutele uusi sõprussuhteid ja sotsiaalseid võimalusi. Ole avatud uutele ideedele ja proovige midagi uut oma igapäevaelus. Armuelu võib olla rikkalik ja huvitav.

Vähk (21. juuni – 22. juuli):
Vähkide jaoks on oktoober aeg pöörata tähelepanu kodule ja perele. Sügavamad vestlused partneriga võivad aidata suhteid tugevdada. Tervise osas on emotsionaalne heaolu võtmetähtsusega.

Lõvi (23. juuli – 22. august):
Oktoober võib tuua Lõvidele äri- ja karjäärivõimalusi. Olge loominguline ja juhtiv oma valdkonnas. Armuelu võib olla kirglik ja romantiline. Pidage silmas, et teie vajadused ja soovid on olulised.

Neitsi (23. august – 22. september):
Neitsid võivad oktoobris olla eriti produktiivsed tööl ja oma projektides. Hoolitsege oma tervise eest ning pöörake tähelepanu tervislikule toitumisele ja liikumisele. Armuelu võib tuua sügavamaid sidemeid ja emotsionaalset lähedust.

Kaalud (23. september – 22. oktoober):
Kaaludele toob oktoober võimaluse tasakaalustada oma suhteid ja isiklikku elu. Olge ausad enda ja teiste suhtes. Tööl võib olla aeg uute ideede elluviimiseks ja koostööks kolleegidega.

Vaata ka:

woman

Millised tähemärgid petavad suhtes kõige rohkem.

Värske uuring võttis luubi alla päikesemärkide käitumise suhetes ning selgus, et suurimad meessoost petjad võivad

kool

Hariduskriis tõusmas: Õpetajate Liit kaalub streiki väikese palgatõusu tõttu

Haridustöötajate liidu juht Reemo Voltri väljendas pettumust valitsuse ettepanekus õpetajate töötasu alammäära tõstmiseks, mis on

error: Sisu on kaitstud!