Laupäev , 2 märts 2024
horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 8 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Tänane päev sobib suurepäraselt uute ideede ja projektide alustamiseks. Teie energia on kiire ja teie loovus on tipus. Kasutage seda ära, et panna alus millelegi suurele ja põnevale.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Täna on hea päev suhelda ja luua kontakte. Teised on teie suhtes avatud ja vastuvõtlikud. Kasutage seda ära, et luua uusi sõprussuhteid või edendada oma karjääri.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Täna on hea päev lõõgastumiseks ja nautimiseks. Teie energia on madal ja te vajate puhkust. Veeda aega oma lähedastega või tee midagi, mis sulle meeldib.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Täna on hea päev oma kodu ja pere eest hoolitsemiseks. Tehke koristustöid, tehke süüa või veeda aega oma lähedastega. Teie kodu on teie kindlus ja see vajab teie hoolt.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Täna on hea päev oma loovuse väljendamiseks. Kirjutage, maalige, tantsige või tehke midagi muud, mis teile meeldib. Teie loovus on kingitus ja te peaksite seda jagama maailmaga.

Neitsi (23. august – 22. september)

Täna on hea päev oma praktiliste oskuste kasutamiseks. Tehke koristustöid, tehke remonti või tehke midagi muud, mis on kasulik. Teie praktilisus on teie tugevus ja te peaksite seda kasutama oma elu paremaks muutmiseks.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Täna on hea päev suhete ja partnerluse jaoks. Suhelge oma partneriga avatult ja ausalt. Teie suhted on teie elus olulised ja te peaksite neisse investeerima.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Täna on hea päev oma rahaasjade korrastamiseks. Koostage eelarve, makske arveid ja tehke sääste. Teie rahaline heaolu on teie tuleviku jaoks oluline ja te peaksite selle eest hoolt kandma.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Täna on hea päev reisimiseks ja seiklemiseks. Avastage uusi kohti ja kogege uusi asju. Teie seiklushimu on teie hinge jaoks oluline ja te peaksite seda toidema.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Täna on hea päev oma karjääri edendamiseks. Võtke vastu uusi väljakutseid ja näidake oma oskusi. Teie karjäär on teie elus oluline ja te peaksite selle nimel pingutama.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Täna on hea päev oma sõprade ja perega aja veetmiseks. Suhelge oma lähedastega avatult ja ausalt. Teie suhted on teie elus olulised ja te peaksite neisse investeerima.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Täna on hea päev lõõgastumiseks ja eneserefleksiooniks. Mõelge oma elule ja sellele, mida te tahate saavutada. Teie vaimne heaolu on teie elus oluline ja te peaksite selle eest hoolt kandma.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

KOHUTAV: Tallinnas levib šokeeriv loomade julmuse juhtum: oravaid ja jäneseid naelutatakse puudele ja pinkidele

Tallinna Mustamäe linnaosas, eriti Kännu Kuke piirkonnas, on hiljuti avastatud šokeerivad juhtumid, kus väikeloomade surnukehi

kevad

ILM: Pühapäev 02.03 – Sajuta ilm, sooja kuni +8 °C.

Öösel: Vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Sisemaal tekib üksikutes kohtades udu. Puhub kagutuul 3-9, rannikul puhanguti

error: Sisu on kaitstud!