Wednesday , 26 January 2022
horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 6 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill
Oskate sündmusi enese huvides ära kasutada. Suudate intuitiivselt kohaneda olude ja sündmustega, mis toob teile suurt kasu. Hea päev suhtlemiseks.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna avalduvad eelkõige teie diplomaadiomadused. Samas kipute jääma silmakirjalikuks, mistõttu tõsistest ja arendavatest suhetest ei tule midagi välja.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Täna alustatud ettevõtmised võivad olla kauakestvad ning elujõulised. Kui soovite ennast proovile panna, siis just praegu on selleks sobiv aeg.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Võimalik, et teie peas keerlevad täna romantilised ja seksuaalsed mõtted. Teie füüsiline tervis on praegu hea, kuid vältige söögiga liialdamist.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Esile võivad kerkida rahaprobleemid. Tunnete puudust materiaalsest heaolust ja mugavustest. Pingeid aitaks lahendada ehk mõni meeldiv söögielamus.

Neitsi 23. august – 22. september
Olete täna liiga kriitilises meeleolus ja sellega tõmbate ka teiste innustuse maha. Püüdke vaadata asju terviklikumalt ja tuletage meelde kaugemaid eesmärke!
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Head võimalused avanevad eelkõige seal, kus siiani tundsite takistusi ees. Teed oleks justkui avatud ja piirangud kadunud. Hea aeg eneseteostuseks.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete nüüd vaimselt heas vormis. Tunnete huvi uute inimeste ja teaduse vastu, olete õppimisaldis. Samuti teie mälu on nüüd tavalisest parem.

Ambur 23. november – 21. detsember
Suudate olla iseseisev ja vaba teiste pealesurutud ideedest. Võimalikud uued suhted. Hea päev loomingulisteks tegemisteks ning reisimiseks.
Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Teie väljenduslaad võib täna üsnagi äärmuslik olla. Naudite seda, kui saate inimesi shokeerida oma vulgaarsustega. Ebasoodne ametlikeks asjaajamisteks.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Võite täna sattuda paanikasse mingist täiesti tühisest asjast. Kipute liialdama ning illusioonis olema. Vältige tõsiste otsuste langetamist.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna olge valmis muudatusteks ja samas ka vanadest asjadest loobumiseks. Võimalik, et kohtute uute inimestega ning võõrandute vanadest tuttavatest.

Jaga

Vaata ka:

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb laupäeval 22.01 hea või keeruline päev

Keeruline päev tuleb 1. Sõnn 2. Ambur 3. Vähk Loe ka: Horoskoop – Laupäev 22 jaanuar …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 22 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Tänane päev võib teie ellu tuua mõne uue tuttava, …

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb täna reedel 21.01 hea või keeruline päev

Keeruline päev tuleb 1. Kalad 2. Neitsi 3. Veevalaja Loe ka:  Horoskoop: Reede 21 jaanuar Hea päev tuleb: 1. Sõnn …

horoskoop

Horoskoop – Reede 21 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Ilmnevad pealehakkamine, aktiivsus ja läbilöögivõime. Olete iseseisev ja otsustusvõimeline. …