Reede , 9 juuni 2023
Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 6 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill

Võimalik, et keegi vana tuttav otsib teid täna üles ja püüab suhteid taastada. Üleüldse kipuvad täna päevakorda tulema asjad ja sündmused minevikust.

Loe ka: Aprillikuu horoskoop! Loe, mida toob APRILL sinu tähemärgile!

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Nüüd on aeg tegeleda tõsisemate asjadega ning hetkeks jätta tahaplaanile ülemeelik seltskonnaelu. Samas pole vaja ka ennast piitsutama hakata.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Tunnete soovi eralduda reaalsest maailmast ja otsite midagi kõrget ning filosoofilist. Püüdke leida rahu meditatsioonist, vältida tuleks alkoholi.

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Tänased energiad muudavad teid liialdajaks ja optimistlikuks. Kuid peaksite siiski olema ettevaatlik, sest kõik liialdamised ei pruugi hästi lõppeda.

Lõvi 23. juuli – 22. august

Võimalik, et puutute täna tahtmatult kokku riskidega. Olge valmis tegema otsuseid, kuid enne tegutsemist mõelge kindlasti oma sammud korralikult läbi.

Neitsi 23. august – 22. september

Loe ka: Aprillikuu horoskoop! Loe, mida toob APRILL sinu tähemärgile!

Tunnetate jõuvarude taastumist. Ilmneda võib majanduslik kasusaamine või olukorra paranemine ametivaldkonnas. Kuid tuleks hoiduda kõrkusest.

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Suudate näha asjade väärtust. Püüdke vältida staatust näitavate asjade "võlgu ostmisest". Hoiduge majandusliku sõltuvuse eest! Tööde lõpetamine.

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Võimalik, et peate täna veidi kaval olema. Ärge öelge koheselt kõike välja, mis mõtteis liigub. Arvestage ka taganemisvõimalustega. Ettevaatust alkoholiga.

Ambur 23. november – 21. detsember

Täna võib mõni tuttav teid alt vedada ning kokkulepitud kohtumisele mitte ilmuda. Olge valmis selleks, et peate oma plaanid kiiresti ümber korraldama.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Võite täna sattuda kummalistesse olukordadesse, kus te ei oska käituda. Püüdke jääda iseendaks ning vältige ebasiiraste inimestega suhtlemist.

Loe ka: Aprillikuu horoskoop! Loe, mida toob APRILL sinu tähemärgile!

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Suurenenud vajadus romantika ja ilu järele. Aktiviseerunud on intuitsioon, tunnetate kaaslaste meeleolusid. Teie peenetundelisus teeb teid köitvaks.

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Kipute olema täna kärsitu ja tahate kõiki toimetusi teha väga kiiresti. Oht olla hooletu ka seal, kus peaks olema tähelepanelik. Ettevaatust liikluses!

Vaata ka:

Päivän horoskooppi perjantai 9.6.2023

Oinas (20.3.-19.4.) Kuun asema tuo nyt enemmän herkkyyttä sinunkin olemukseesi. Ehkä joudut osoittamaan myötätuntoa tai …