Neljapäev , 28 september 2023
Erakorralised uudised

Horoskoop – Neljapäev 29 september

Jäär
21. märts – 20. aprill


Arutlege enne tegutsemist hoolikalt oma eelolevat käitumist ning püüdke oma mõtteid selgelt ja loogiliselt väljendada. Ettevaatust terariistadega!

Loe ka: Oktoobrikuu horoskoop

Sõnn
21. aprill – 20. mai


Tänane päev on sobilik avalikkuse ees esinemisega seotud üritusteks. Olete enesekindlam, kui tavaliselt ja saavutate kergesti võimu teiste üle.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni


Täna valitsevad eelkõige rahulikud meeleolud. Suudate ka pingelistes olukordades säilitada kindlat meelt. Hea aeg finantstehinguteks ja kodusteks töödeks.

Vähk
22. juuni – 22. juuli


Olete täna lõbus ning suudate elu võtta kergelt. Mõjute ka oma kaaslastele innustavalt, kuid samas kipute unustama ja hilinema. Hea aeg seltskonnaeluks.

Lõvi
23. juuli – 22. august


Optimistlike meeleoludega päev. Täna kerkib esile teie näitlejameisterlikkus ning huumorimeel. Hea aeg seltskondlikuks koosviibimiseks ja lõbutsemiseks.
Neitsi


23. august – 22. september
Võimalik, et tunnete ennast täna tasakaalutuna ning ärritute pisiasjade peale, mis tuleneb sisemisest ebakindlusest. Olete emotsionaalselt liiga mõjutatav.

Kaalud
23. september – 23. oktoober


Liigne enesekriitika võib põhjustada psüühilisi või füüsilisi tervisehäireid. Täna oleks kasulikum võtta aega enda jaoks ning lihtsalt puhata.
Skorpion


24. oktoober – 22. november
Kipute täna armukadetsema ning lähedasi inimesi kamandama. Püüdke leppida sellega, et teil pole õigust inimeste üle otsustada. Kuulake ka teiste soove!

Ambur


23. november – 21. detsember
Olete austatud ning tunnustatud inimene. Suudate näha probleemi tervikuna ning ei killusta seda. Edu valdkondades, mis vajavad ettenägelikkust.

Kaljukits


22. detsember – 20. jaanuar

Olete täna enesessetõmbunum, kui tavaliselt. Liigute oma mõtetes ja ei pane tähelegi, kui teie poole sõbralikult pöördutakse. Püüdke olla avatum!
Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Algab eneserealiseerimise uus tsükkel. Soodne teha ametialaseid muutusi. Töö annab häid tulemusi, kuid ärge üle pingutage, võtke aega puhkamiseks.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Toetute intellektuaalsetele omadustele ning oskate ilmekalt veenda oma kaaslasi. Soodne aeg läbirääkimisteks ja probleemide lahendamiseks.

Vaata ka:

jurisdiction 677940 1280 jpg

Tähtkuju kaalud: Mis teeb teid eriliseks?

Kaalud on sünnilt kunstnikud, tasakaalustajad ja suhtlemise võlurid. Kaalud on astroloogilises maailmas tuntud kui suurepärased …