Horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 29 september

Jäär
21. märts – 20. aprill
Arutlege enne tegutsemist hoolikalt oma eelolevat käitumist ning püüdke oma mõtteid selgelt ja loogiliselt väljendada. Ettevaatust terariistadega!

Loe ka: Oktoobrikuu horoskoop

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Tänane päev on sobilik avalikkuse ees esinemisega seotud üritusteks. Olete enesekindlam, kui tavaliselt ja saavutate kergesti võimu teiste üle.

Kaksikud


21. mai – 21. juuni
Täna valitsevad eelkõige rahulikud meeleolud. Suudate ka pingelistes olukordades säilitada kindlat meelt. Hea aeg finantstehinguteks ja kodusteks töödeks.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Olete täna lõbus ning suudate elu võtta kergelt. Mõjute ka oma kaaslastele innustavalt, kuid samas kipute unustama ja hilinema. Hea aeg seltskonnaeluks.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Optimistlike meeleoludega päev. Täna kerkib esile teie näitlejameisterlikkus ning huumorimeel. Hea aeg seltskondlikuks koosviibimiseks ja lõbutsemiseks.
Neitsi
23. august – 22. september
Võimalik, et tunnete ennast täna tasakaalutuna ning ärritute pisiasjade peale, mis tuleneb sisemisest ebakindlusest. Olete emotsionaalselt liiga mõjutatav.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Liigne enesekriitika võib põhjustada psüühilisi või füüsilisi tervisehäireid. Täna oleks kasulikum võtta aega enda jaoks ning lihtsalt puhata.
Skorpion
24. oktoober – 22. november
Kipute täna armukadetsema ning lähedasi inimesi kamandama. Püüdke leppida sellega, et teil pole õigust inimeste üle otsustada. Kuulake ka teiste soove!

Ambur
23. november – 21. detsember
Olete austatud ning tunnustatud inimene. Suudate näha probleemi tervikuna ning ei killusta seda. Edu valdkondades, mis vajavad ettenägelikkust.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Olete täna enesessetõmbunum, kui tavaliselt. Liigute oma mõtetes ja ei pane tähelegi, kui teie poole sõbralikult pöördutakse. Püüdke olla avatum!
Veevalaja


21. jaanuar – 18. veebruar
Algab eneserealiseerimise uus tsükkel. Soodne teha ametialaseid muutusi. Töö annab häid tulemusi, kuid ärge üle pingutage, võtke aega puhkamiseks.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Toetute intellektuaalsetele omadustele ning oskate ilmekalt veenda oma kaaslasi. Soodne aeg läbirääkimisteks ja probleemide lahendamiseks.

Jaga
Back to top button