Horoskoop

Horoskoop neljapäev 28 oktoober

Jäär
21. märts – 20. aprill
Võimalik, et teie mõtteisse tikuvad täna minevikus läbielatud ebameeldivused. Püüdke jääda rahulikuks ja kasutage oma intuitsiooni teiste aitamiseks.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Olete täna tavalisest julgem, ausam ning otsekohesem. Võimalik, et satute olukorda, kus tajute väga teravalt ebaõiglust, mille kohta te koheselt sõna võtate.

Kaksikud


21. mai – 21. juuni
Teid huvitavad täna tavalisest rohkem sügavad ja tõsised teemad. Olete analüüsiv ning mõtlik. Võimalik, et saate mõnele oma küsimusele vastuse.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Täna on entusiastlike meeleoludega päev. Võimalik, et tunnete soovi kulutada raha ning osta asju, millega oma kodu mugavamaks ja kaunimaks muuta.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Suudate täna erilise sihikindlusega ning emotsionaalse rahuloluga oma eesmärkide poole minna. Sobiv aeg ärilisteks tehinguteks ja lepingute sõlmimiseks.

Neitsi
23. august – 22. september
Kipute täna olema vastutulematu, kuid võimalik, et hiljem kahetsete seda. Püüdke leida eneses soojust teiste suhtes, kuid vältige liigset sentimentaalsust.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Tänased tööülesanded võivad sootuks üle pea kasvada ja teid täielikult endasse mässida. Astuge üks samm korraga ja leidke kindlasti aega ka puhkamiseks!

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Tänasel päeval on soodustatud elamispinna ümberkorraldamisega seotud ettevõtmised. Suudate kergesti langetada õigeid ning praktilisi otsuseid.

Ambur
23. november – 21. detsember
Võtke endale täna vaba aega ja minge kuskile loodusesse. Pöörake suuremat tähelepanu oma vaimsele tervisele ning vältige stressi tekitavaid asju.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar


Täna on väga hea päev igasuguse töö tegemiseks ja kohustuste täitmiseks. Planeediseisud soodustavad head tervist, võimalik paranemine haigusest.

Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Illusioonide aeg. Võimalik, et kohtute täna isikutega, kelle käitumine on ebaselge või äärmuslik. Püüdke raskeid olukordi arukusega võtta.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Tänased planeediseisud avaldavad teile soodsat mõju. Seda aga eriti juhul, kui tegelete teiste inimeste aitamise või muu omakasupüüdmatu tegevusega.

Jaga
Back to top button