Uudised

Horoskoop- Neljapäev 17 märts

Jäär
21. märts – 20. aprill
Täna oleks soovitav, kui suhtuksite oma ettevõtmistesse tavalisest suurema kohusetundega. Võimalik, et teilt oodatakse rohkem, kui muidu.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Kui teile pakutakse täna võimalust mõneks huvitavaks seikluseks, siis võtke see julgesti vastu. Elage täiel rinnal ja nautige head seltskonda!

Kaksikud


21. mai – 21. juuni
Puutute täna kokku toredate seltskondlike inimestega, kellega koos aega veeta. Töised ja ametlikud meeleolud jäävad nüüd aga sootuks tahaplaanile.
Vähk
22. juuni – 22. juuli
Tänase päeva märksõnaks on ahvatlus. Teie meelestatus on veidi liiga materialistlk, kipute raha raiskama asjadele, mida tegelikult ei vaja.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Kui teil on juba mõnda aega olnud salajane sümpaatia kellegi suhtes, siis nüüd on hea aeg sellega midagi ette võtta. Lubage oma tundeid aimata.

Neitsi
23. august – 22. september
Saavutate populaarsuse, kui oskate väljendada sobival ajal ümbruskonnale vastuvõetavaid mõtteid. Täna on soodustatud on loominguline tegevus.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Tunnete täna soovi teha muudatusi oma elus. Hea päev kolimiseks, remondi alustamiseks ning kinnisvaratehinguteks. Aktiviseeruvad perekondlikud suhted.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Vältige pimesi usaldamist ja olge tähelepanelik nende suhtes, keda te väga hästi ei tunne. Hoidke oma isiklikul varal silm peal. Oht jääda varaste ohvriks.

Ambur
23. november – 21. detsember
Võimalik, et tunnete täna tugevat soovi väljuda piirangute rõngast ja olla igas mõttes väga iseseisev ning vaba. See võib tekitada probleeme ülemustega.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et avastate täna, et olete juba mõnda aega mõne inimese suhtes illusioonis olnud. Nüüd võivad varjatud asjad kergesti päevavalgele tulla.Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Praeguste seisude negatiivne külg tuleb ilmsiks siis, kui te oma tegevust pidevalt ei jälgi. Võite käituda üleolevalt ja upsakalt ning kaotada sõpru.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Täna on päev, mil peaksite kindlasti ette võtma need asjad, millega varemalt algust tehtud, kuid siiani seisma jäänud. Pange energia liikum

Jaga
Back to top button