Horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 2 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill
Nüüd suureneb teie vajadus avaliku tunnustuse järele. Püüate endast jätta võimalikult hea ja professionaalse mulje. Vältige siiski üle pingutamist.

Loe ka: SUUR VEETIIGRI AASTA HOROSKOOP!

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna peaksite olema enese vastu tähelepanelikum ja vaatama, et te ennast tööga üle koormama ei hakka. Pöörake suuremat tähelepanu oma tervisele.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Täna suudate oma mõtted koondada positiivsete elamuste ja mälestuste ümber. Valitsevad optimistlikud või isegi ülemeelikud meeleolud. Hea aeg reisimiseks.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Võimalikud kokkupõrked konkurentidega. See võib avalduda nii ametlikus tööõhkkonnas kui ka armusuhetes. Olete sunnitud ennast aktiivselt tõestama.
Lõvi 23. juuli – 22. august
Võimalik, et tunnete täna soovi eralduda teistest, sealhulgas ka oma perekonnast ning minna mõneks ajaks kuskile täiesti omaette. Hea aeg meditatsiooniks.

Neitsi 23. august – 22. september
Kipute täna veidi konservatiivne olema. Kuid ärge siiski põlake ära huvitavaid ettepanekuid, mida teile täna teha võidakse. Hea aeg töö tegemiseks.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Vajadus süveneda filosoofiasse. Olete huvitatud erilistest asjadest, torkate silma originaalsusega ning teile ei meeldi traditsioonilised toimingud.
Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna on soodustatud tegevused ja suhted, mis seotud välismaaga või välismaalastega. Hea aeg minna pikemale reisile ja tutvuda teiste kultuuridega.

Ambur 23. november – 21. detsember
Olete täna energiline ja innukas. Hästi laabuvad kõikvõimalikud asjaajamised ja suhtlemist nõudavd tegevused. Võimalikud ootamatud pakkumised.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tunnete ennast täna veidi üksikuna, kuid samas pole teil julgust helistada inimesele, kellega koos tahaksite olla. Püüdke oma hirmust üle saada!
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Otsite seiklusi ja võimalust aktiivseks suhtlemiseks. Tõenäoliselt leiate täna võimaluse eneseteostamiseks. Vältige alkoholiga liialdamist.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võite täna oma otsekohesuse ja rangusega inimesi ehmatada. Samas suudate kerge vaevaga omale autoriteetsust ja lugupidamist võita. Traumade oht!

Jaga
Back to top button