Reede , 9 juuni 2023
Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 22 mai

Jäär

Võimalik, et satute intrigeerivasse olukorda, kus teil on raske konkreetset seisukohta võtta. Püüdke valida selline tee, kus saate siiras ja aus olla.

Loe ka: Loe mida toob juunikuu sinu tähemärgile.

Loe ka: Just neid kolmi tähemärki, ootab ees suurepärane juunikuu.

Loe ka: NÄDALA HOROSKOOP Esmaspäev 22.05- Pühapäev 28.05.2023

Sõnn

Täna kerkivad päevakorda teie lähedaste inimestega seotud probleemid. Võimalik, et teilt palutakse nii materiaalset kui vaimset toetust.

Kaksikud

Suhtute täna oma kaaslastesse tavalisest rangemalt ning nõudlikumalt. Püüdke aga eelkõige omaenda eeskujuga teisi paremuse poole aidata.

Vähk

Olete energiline ja entusiastlik. Armuasjades on täna rohkem õnne ja ka võimalusi. Päev on täis rõõmu. Vaadake siiski, et te ennast üle ei hindaks.

Lõvi

Oma siira avameelsusega võite välja rääkida ideid, mida keegi teine hakkab hiljem enda omaks nimetama. Hea aeg keelte õppimiseks ning muuks eneseharimiseks.

Neitsi

Nüüd on teie jaoks romantiline ja kaunis päev. Armute kergesti ning olete ka ise teiste jaoks üsna köitev. Hea päev loominguga tegelemiseks.

Kaalud

Võimalik kokkupuude ettearvamatute ja agressiivse iseloomuga inimestega. See mõjutab teid psühhiliselt niivõrd, et muutute ka ise sarnaseks.

Skorpion

Võimalik, et mõni teie austaja annab teile täna märku oma tunnetest. Võite saada ootamatuid kingitusi või kutsutakse teid peole. Pöörate tähelepanu välimusele.

Ambur

Ekstreemsete meeleoludega päev. Teie originaalsed ideed voolavad tohutu kiirusega ning võimalik, et nii mõnegi neist realiseerite juba täna.

Kaljukits

Võimalik rünnak salajastelt vaenlastelt, keda oma heasoovijateks pidasite. Olge ettevaatlik müstikat ning musta maagiat puudutavate teemadega.

Veevalaja

Võimalikud ootamatud ettepanekud või küllakutsed. Võtke vastu võimalus ennast proovile panna ja suhelge huvitavate inimestega, kes teie teele jäävad.

Kalad

Teil võivad täna ilmneda ebatavalised omadused, suudate lahendada pingelisi konflikte ning avalduvad varjatud teadmised. Hea aeg läbirääkimisteks.

Vaata ka:

Päivän horoskooppi perjantai 9.6.2023

Oinas (20.3.-19.4.) Kuun asema tuo nyt enemmän herkkyyttä sinunkin olemukseesi. Ehkä joudut osoittamaan myötätuntoa tai …