2.2 C
Tallinn
Neljapäev 16. märts 2023
HoroskoopHoroskoop - Esmaspäev 13 märts

Horoskoop – Esmaspäev 13 märts

Jäär 21. märts – 20. aprill

Oma hooletuse ning hajameelsuse tulemusena võite täna käest lasta nii mõnegi hea võimaluse. Hoidke silmad lahti! Vältige keeruliste otsuste langetamist.

Loe ka: Nädala horoskoop. 13-19 märts. Avaldada oma tundeid ja armastust.

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Võimalik kokkupuude kompleksivabade ja siiraste inimestega. Püüdke neilt eeskuju võtta ja hakake ennast rohkem väärtustama. Hea aeg seltskonnaeluks.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Tunnete täna soovi omada oma kaaslaste üle kontrolli. Peate tähtsaks, et teid austataks ning kuulataks huviga kõigepealt just teie arvamust.

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Täna on päev, mil puutute kokku omaenese komplekside ja allasurutud hirmudega. Võimalik, et leiate ootamatu lahenduse kaua aega õhus rippunud pingele.

Lõvi 23. juuli – 22. august

Loe ka: Nädala horoskoop. 13-19 märts. Avaldada oma tundeid ja armastust.

Jagate kõigile oma armastust, poolehoidu ja hoolitsust. Kuid teil on raske siduda end kindla partneriga ja kipute jääma inimsuhetes pealiskaudseks.

Neitsi 23. august – 22. september

Teie allasurutud minevikuprobleemid kipuvad täna taas esile kerkima. Parema meelega jääksite tahaplaanile, et mitte näidata teistele oma nõrkusi.

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Olete oma ettevõtmistes kirglik ning püüate kõikide tegemistega võimalikult kiiresti ühele poole saada. Tõenäoliselt see õnnestub teil edukalt.

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Soodne päev teaduslikuks tööks ja õpetuste uurimiseks. Võimalik, et teie poole pöördutakse murega. Ebasoodne reisimiseks ja aktiivseks suhtlemiseks.

Ambur 23. november – 21. detsember

Olete tugev isiksus ja teile on sattunud palju vastutust. Hetkel tuleks teile kasuks aga pigem tõmbuda tahaplaanile ja tegeleda endaga.

Loe ka: Nädala horoskoop. 13-19 märts. Avaldada oma tundeid ja armastust.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Töö edeneb hästi ning pakub lõbu, annab teile eesmärgitunde ja elustruktuuri. Võimalik töötingimuste paranemine või parem palk. Eneseteostus.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Sotsiaalne aktiivsus, lävivus ja lepingute sõlmimise võimalus. Partnerlussuhtes võib ilmneda soov oma kaaslast maha suruda ning kamandada.

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Kaldute täna idealiseerima asju, mida soovite ideaalsetena näha, kuid mis tegelikkuses pole ideaalsed. Selline illusioonis viibimine lõpeb pettumusega.

Veel artikleid