Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
astrology gc13039e90 640

Horoskoop – Esmaspäev 1 november

Jäär 21. märts – 20. aprill
Teie endine mõtteviis laieneb ja areneb. Olete vähem subjektiivne ning suhtumine ümbritsevasse maailma heldem ja arusaavam. Toetuge oma kogemustele.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna peaksite püüdma olla oma ettevõtmistes võimalikult täpne ning rahulik. Teil võib tulla tegemist salakavalate ja ettearvamatute inimestega.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Kaldute olema täna veidi egoistlik ning oma kaaslaste suhtes tähelepanematu. See põhjustab pingeid koostöös. Parem on tegutseda iseseisvalt.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Vältige kõikvõimalikke kokkupõrkeid ja asjatut energia raiskamist vaidlemisele inimestega, kes teiega nagunii nõustuda ei soovi. Jälgige olukorda eemalt.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tõmbate täna tähelepanu oma aktiivse kõnepruugiga. Samas võite veidi pealetükkivana mõjuda. Andke ka teistele hingamisruumi. Võimalikud segadused.

Neitsi 23. august – 22. september
Kalduvus minna laisalt kaasa üldiste populaarsete vaadetega. Kuid püüdke siiski arendada ka oma seisukohti ning ideid. Enesekindlusega saavutate edu.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võite saavutada edu, kui lakkate olemast liiga tundlik ja emotsionaalne. Kasutage oma tahtejõudu teile tähtsate ja meeldivate asjade realiseerimiseks.
Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tänasel päeval on teil valdavalt helde meeleolu. Olete rõõmsameelne ning täis soovi aidata neid, kes õnnetud ja üksikud. Hea päev kutsuda külalisi.

Ambur 23. november – 21. detsember
Tunnete täna seiklushimu ning soovi teha midagi ebatavalist. Tänu sellele soovile tõenäoliselt tõmbategi omale ligi vastavaid olukordi. Vältige riskimist.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kui vähegi võimalik, siis lükake tähtsate otsuste, uute projektide ja muude elumuudatustega seotud asjad edasi. Teil on oht jätta asju kahe silma vahele.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Nüüd kerkivad taas esile rahaprobleemid. Võimalik, et mõni inimene ei pea kinni kokkuleppest. Võivad tekkida segadused paberimajanduses.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Saate täna palju inspiratsiooni võõrastest inimestest ja tundmatutest eksootilistest kultuuridest. Hakkate huvi tundma müstika ning esoteerika vastu.

Vaata ka:

Taroskoop- Esmaspäev 22 aprill 2024

Täna, 22. aprillil 2. aprillil 2024, on Päike Sõnnis, tuues kaasa rahu ja tasakaalu energiat.

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 22 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Võtke aega enda eest hoolitsemiseks ja stressi maandamiseks. Pöörake

error: Sisu on kaitstud!