Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – 31 märts 2024

äär (21. märts – 19. aprill)

Täna on suurepärane päev uute ideede ja projektide alustamiseks. Teie energia on kõrgel ja olete valmis maailma vallutama. Olge avatud uutele võimalustele ja ärge kartke riskida.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Täna on hea päev lõõgastumiseks ja enesega tegelemiseks. Võtke aega, et nautida oma lemmiktegevusi ja veeta aega lähedastega. Võimalik, et saate ootamatult häid uudiseid.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Täna on hea päev suhtlemiseks ja uute inimestega kohtumiseks. Teie suhtlemisoskus on terav ja olete võimeline oma ideid selgelt ja veenvalt väljendama. Kasutage seda päeva oma võrgustiku laiendamiseks ja uute kontaktide loomiseks.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Täna on hea päev oma kodu ja pere eest hoolitsemiseks. Võtke aega, et koristada, süüa teha ja veeta aega oma lähedastega. Võimalik, et saate ootamatult külla külalisi.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Täna on hea päev loovuse ja eneseväljenduse jaoks. Teie kujutlusvõime on lennukas ja olete võimeline looma midagi ilusat ja inspireerivat. Kasutage seda päeva oma loomingulise potentsiaali avastamiseks.

Neitsi (23. august – 22. september)

Täna on hea päev praktiliste asjade ja igapäevaste kohustuste täitmiseks. Teie keskendumisvõime on hea ja olete võimeline asju kiiresti ja tõhusalt ära tegema. Kasutage seda päeva oma elu korrastamiseks ja organiseerimiseks.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Täna on hea päev suhete ja partnerluse jaoks. Teie diplomaatiaoskus on terav ja olete võimeline teistega kompromisse tegema ja leppima. Kasutage seda päeva oma suhete parandamiseks ja tugevdamiseks.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Täna on hea päev eneserefleksiooniks ja vaimseks kasvuks. Võtke aega, et mõelda oma elule ja sellele, mida soovite saavutada. Võimalik, et saate ootamatult inspiratsiooni.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Täna on hea päev seikluste ja avastamisrõõmude jaoks. Teie seiklushimu on suur ja olete valmis uusi asju proovima. Kasutage seda päeva maailma avastamiseks ja uute kogemuste saamiseks.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Täna on hea päev karjääri ja ambitsioonide jaoks. Teie töökus on suur ja olete võimeline oma eesmärke saavutama. Kasutage seda päeva oma karjääri edendamiseks ja oma unistuste poole püüdlemiseks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Täna on hea päev sõprade ja perega aja veetmiseks. Teie sotsiaalne energia on kõrgel ja olete valmis teistega suhtlema ja lõbutsema. Kasutage seda päeva oma lähedastega sidemete tugevdamiseks.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Täna on hea päev unistuste ja inspiratsiooni jaoks. Teie kujutlusvõime on lennukas ja olete võimeline nägema maailma uutes ja huvitavates valgustes. Kasutage seda päeva oma loomingulisuse ja inspiratsiooni avastamiseks.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop- Laupäev 13 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Kaardiks on “Temperants”. See julgustab teid leidma tasakaalu oma

kaja kallas

– Eesti peaminister Kaja Kallas kohtus Varssavis Poola peaministri Donald Tuskiga, kellega arutati Ukraina toetamist ja Läänemere regiooni julgeolekut.

Eesti peaminister rõhutas kohtumisel, et Ukraina vajab kiiresti laskemoona, aga ka pikaajalist sõjalist abi. “Eesti

error: Sisu on kaitstud!