Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskooop – Pühapäev 24 september 2023

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Täna on hea päev, et keskenduda oma eesmärkidele ja püüdlustele. Sul on palju energiat ja motivatsiooni, et saavutada kõike, mida soovid. Ära karda riskida ja astuda välja oma mugavustsoonist.

Sõnn (21. aprill – 20. mai)

Täna on hea päev, et keskenduda oma suhetele. Veeda aega lähedastega ja näita neile, kui palju sa neist hoolid. Kui oled vallaline, siis on võimalus, et kohtad täna kedagi erilist.

Kaksikud (21. mai – 21. juuni)

Täna on hea päev, et olla loominguline. Anna oma kujutlusvõimele õhku ja tee midagi, mis sind inspireerib. Kui oled artist, siis on täna suurepärane päev, et luua midagi uut.

Vähk (22. juuni – 22. juuli)

Täna on hea päev, et tegeleda oma emotsioonidega. Võta aega, et endasse vaadata ja mõista, mis sind tegelikult vaevab. Kui oled hädas, siis ära karda abi küsida.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Täna on hea päev, et keskenduda oma karjäärile. Tee midagi, mis näitab oma juhtimisoskusi ja ambitsioone. Kui oled töötu, siis on täna suurepärane päev, et otsida uut tööd.

Neitsi (23. august – 23. september)

Täna on hea päev, et tegeleda oma tervisega. Tee midagi, mis sind õnnelikuks teeb ja mis aitab sul lõõgastuda. Kui oled haige, siis on täna suurepärane päev, et minna arsti juurde.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Täna on hea päev, et reisida. Mine kuhugi uut ja koge midagi erilist. Kui sul ei ole võimalust reisida, siis tee midagi, mis aitab sul oma silmaringi avardada.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Täna on hea päev, et tegeleda oma rahaasjadega. Tee plaanid oma tulevikuks ja ära karda investeerida. Kui sul on rahaprobleeme, siis on täna suurepärane päev, et leida lahendus.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Täna on hea päev, et õppida midagi uut. Võta osa koolitusest või loe mõnda raamatut. Kui oled huvitatud teatud valdkonnast, siis on täna suurepärane päev, et alustada oma uurimist.

Kaljukits (22. detsember – 20. jaanuar)

Täna on hea päev, et tegeleda oma koduga. Tee midagi, mis muudab sinu kodu mugavamaks ja hubasemaks. Kui oled majaomanik, siis on täna suurepärane päev, et teha mõni remont.

Veevalaja (21. jaanuar – 18. veebruar)

Täna on hea päev, et tegeleda oma sõpradega. Veeda aega nendega, kellest sa hoolid. Kui sul on sõpru, kes vajavad sinu tuge, siis ole nende jaoks olemas.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Täna on hea päev, et tegeleda oma vaimse tervisega. Veeda aega looduses või tee midagi, mis aitab sul lõõgastuda. Kui sul on vaimseid probleeme, siis on täna suurepärane päev, et otsida abi.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!