Erakorralised uudised
nastya dulhiier 1oo PSe024s unsplash

Horoskoobi hädaolukord: kuidas ellu jääda, kui sinu tähtkuju võtaks maailma üle (vihje: hoia šokolaadi ja huumorimeelt varuks!)

Jäär (21. märts – 19. aprill): Jäär on see sõber, kes saabub peole nagu tornaado, lükkab kõik ümber ja lahkub siis järgmisse katastroofi tekitama. Kui sa neile “ei” ütled, kuulevad nad “proovi kõvemini”. Nende moto: “Miks käia uksest, kui saab läbi seina?”

Sõnn (20. aprill – 20. mai): Sõnn armastab mugavust nii palju, et nad võiksid abielluda diivaniga. Nad on truud ja lojaalsed, aga ära neilt kiiret otsust oota. Nad võtavad aega, nagu oleks iga valik elu ja surma küsimus – isegi kui tegemist on lihtsalt jäätisemaitse valimisega.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni): Kaksikud on sotsiaalsed liblikad, kes unustavad su nime kohe, kui su selg pöördub. Nad suudavad rääkida tunde kõigest ja mitte millestki. Nende meeleolu muutub nii kiiresti, et isegi ilmateade jääb neile alla.

Vähk (21. juuni – 22. juuli): Vähid on emotsionaalsed, aga ainult siis, kui nad pole end oma kõvade koore all peitnud. Nad hoolitsevad su eest, aga pea meeles, et nende “hoolitsus” võib tunduda nagu viieaastane, kes püüab kala kätega.

Lõvi (23. juuli – 22. august): Lõvi armastab tähelepanu nii palju, et võib isegi päikesele varju heita. Nad on sündinud juhid, mis tähendab, et nad otsustavad, mis filmi vaatate – ja jah, see on alati “Lõvikuningas”.

Neitsi (23. august – 22. september): Neitsid on perfektsionistid, kelle meelest on 99% sama hea kui läbikukkumine. Nad on nii korralikud, et isegi nende prügikast on puhtam kui su elutuba.

Kaalud (23. september – 22. oktoober): Kaalud on nii otsustusvõimetud, et võiksid veeta tunde poes valides, kas osta punane või sinine sokk. Nad on meisterdiplomaadid, mis tähendab, et nad oskavad öelda “sa oled valel” nii, et tunned end õigesti.

Skorpion (23. oktoober – 21. november): Skorpionid on salapärased ja kirglikud, nad on nagu detektiivid, kes uurivad iga su sõna ja tegu. Kui sa oled nende vaenlane, siis edu – sa oled just endale saanud eluaegse jälitaja.

Ambur (22. november – 21. detsember): Amburid on vabad hinged, kes reisivad rohkem kui kohvrid lennujaamas. Nad on optimistlikud ja entusiastlikud, kuni neilt palutakse midagi kauemaks kui viieks minutiks planeerida.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Kaljukits on see sõber, kes teeb täiskohaga tööd ja veel kolme poole kohaga tööd puhkuse ajal. Nad on nii praktilised, et kingivad sünnipäevaks kuponge õliradiaatori hoolduseks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Veevalajad on tulevikku vaatavad ja veidi veidrad, nad on nagu elavad ajakapslid. Kui sa tahad teada, mis on moes 20 aasta pärast, küsi neilt. Aga ole valmis kuulama kolmetunnist loengut kosmosefarmidest.

Kalad (19. veebruar – 20. märts): Kalad on unistajad, kes veedavad rohkem aega oma fantaasiamaailmas kui päriselus. Nad on empaatilised ja tundlikud – nii tundlikud, et isegi sibula lõikamine teises toas võib neid nutma panna.

Vaata ka:

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

29.02.24 Ööpäeva liiklusinfo ja õnnetused

Eile toimus 2 liiklusõnnetust. Juhtimiselt kõrvaldati 1 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused 28.02.2024 kella

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Neljapäev, 29. veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Kaart – Surm. See päev toob endaga kaasa suuri

error: Sisu on kaitstud!