Teisipäev , 27 veebruar 2024
Erakorralised uudised
kuunlad

Hispaania ööklubi tulekahjus hukkus 13 inimest.

1. oktoobril 2023 puhkes Hispaania kaguosas Murcia linnas populaarses Teatre ööklubis tulekahju. Tulekahju puhkes kella 6 paiku hommikul ja levis kiiresti kogu hoonesse. Päästjatel õnnestus hoonesse siseneda alles kella 8 paiku hommikul, kuid sel ajal oli juba hilja. Tulekahjus hukkus vähemalt 13 inimest ja vigastada sai veel neli inimest.

Tulekahju põhjus on veel selgitamisel, kuid uurijatel on kahtlus, et tulekahju võis põhjustada elektririke. Tulekahju põhjustas ööklubis laialdasi purustusi ja hoone on praegu kasutuselt kõrvaldatud.

Tulekahju on Hispaania ööelu jaoks suur tragöödia. See on esimene kord, kui Hispaanias on ööklubis toimunud tulekahjus nii palju inimesi hukkunud.

Tulekahju ohvreid mälestati 2. oktoobril Murcias toimunud mälestusüritusel. Üritusel osalesid ohvrite pereliikmed, sõbrad ja poliitikud.

Tulekahju ohvrite peredele on loodud heategevusfond, mis aitab neil leina ja kahjudega toime tulla.tunesharemore_vertadd_photo_alternate

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Nii enne- kui õigeaegselt sündinud laste oluline riskitegur insuldi kujunemisel on ema rasedusaegne kuse-suguteede põletik

Kuigi insult loote- ja vastsündinueas on harv, esineb seda sagedamini kui üldiselt arvatakse. Tartu Ülikoolis

minuaeg.com uudised

Välisminister Tsahkna alustab Genfis Eesti ÜRO Inimõiguste Nõukogu liikmeks saamise kampaaniat

Täna, 27. veebruaril viibib välisminister Margus Tsahkna visiidil Genfis, kus esineb sõnavõtuga ÜRO Inimõiguste Nõukogu

error: Sisu on kaitstud!