Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
David Sinclair

Harvardi professor David Sinclair: Vananemisprotsessi on võimalik tagasi pöörata

Vahendame Telegram.ee artiklit

Harvardi geneetika professor David Sinclair usub, et me ei ole võimelised mitte ainult vananemisprotsessi peatama, vaid ka tagasi pöörama. Mõni aeg tagasi andis ta sel teemal intervjuu veebisaatele “Health Theory”, mida veab ettevõtja Tom Bilyeu. Seal kirjeldas Sinclair elustiilimuutuseid, mis aeglustavad vananemist; ravimikuure, mis selle sootuks peatavad; ning rääkis eksperimentaalsetest uutest protseduuridest, mis võivad vananemise hoopiski ümber pöörata (kui need lõpuks valmis arendatakse).

Sellest pikast ja põhjalikust usutlusest leiad rohkelt põnevaid küsimusi ja vastuseid ning saad võimaluse sukelduda koos oma ala spetsialistiga epigeneetika ja teadusuuringute maailma, et avastada inimvõimete piire (või piiritust).

Miks me vananeme?

Inimkond on selle küsimusega maadelnud vähemalt 5000 aastat. Ja alles viimase 20 aasta jooksul oleme kindlaks teinud vananemise tunnusjooned, mida on umbes kaheksa.

Telomeerid hõõrduvad, kromosoomide otsad muutuvad lühemaks, mitokondrite (meie energiamahutite) varud saavad ajapikku otsa. Enamik inimesi minu valdkonnas on hõisanud, et me oleme nüüd vananemisest aru saanud, meil on nimekiri olemas, me oskame teha sellest sektordiagrammi.

Loe pikemalt ediasi SIIT
Allikas. Telegram.ee

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Sisu on kaitstud!