Harju maakohus: Tõnis ja Henry Sildarul pole õigust nõuda Kelly Sildarule kuuluva vara jagamist. Kelly isa Tõnis kaebas otsuse edasi | MinuAeg
Laupäev , 9 detsember 2023
kellysildaru

Harju maakohus: Tõnis ja Henry Sildarul pole õigust nõuda Kelly Sildarule kuuluva vara jagamist. Kelly isa Tõnis kaebas otsuse edasi

Harju maakohus otsustas möödunud aasta alguses, et Sildarude suusapere ei tegutsenud seltsinguna ning Tõnis ja Henry Sildarul pole õigust nõuda Kelly Sildarule kuuluva vara jagamist. Küll aga otsustasid Tõnis ja Henry Sildaru esitada antud kohtuotsusele apellatsioonikaebuse ning vaidlus jätkub juba järgmisel nädalal ringkonnakohtus.

Maakohtu hinnangul poolte vahel pole kunagi olnud seltsingulepingut ning Tõnis Sildaru ja Henry Sildaru nõuded pere naispoole vastu seltsinguvara jagamiseks on täies ulatuses põhjendamatud. Kohtu hinnangul ei saa lapsed olla äritegevuse objektiks ning kehtivad seadused ei võimalda vanematel sõlmida enda huvides ärilisi lepinguid oma alaealiste lastega.

Kohus otsustas jätta hagi seltsinguvara jagamise nõudes Tõnis ja Henry Sildaru nõuete põhjendamatuse tõttu rahldamata ja menetluskulud jäeti samuti nende kanda.

Järgmisel nädalal jätkub vaidlus Tallinna Ringkonnakohtus, kus tuleb arutamisele Tõnis Sildaru ja Henry Sildaru poolt esitatud apellatsioonkaebus.

Loe edasi SIIT
Allikas. Elu34

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com jpg

Armastuse horoskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill) Homne päev on sinu jaoks hea päev romantika jaoks.

taroskoop minuaeg.com jpg

Taroskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill) Homne päev toob sulle kaasa rahu ja tasakaalu. Sa

error: Sisu on kaitstud!