Tuesday , 18 January 2022
Screenshot 2021 10 24 at 13.59.41

Haridus- ja noorteameti peadirektoriks kandideerib kuus inimest

Haridus- ja noorteameti peadirektori ametikohale kandideerib kokku kuus kandidaati.

Kandidaatitel oli aega avaldusi esitada kolmapäevani ning dokumendivoor toimub 27. oktoobril.

Haridus- ja noorteameti peadirektor panustab Eesti hariduse eduloo elluviimisesse ja selle rahvusvahelisse levitamisse, kindlustades riigi haridus- ja noortepoliitika elluviimise. Dokumendid tuli esitada hiljemalt kolmapäevaks tippjuhtide valikukomisjonile tippjuhi konkursiveebis aadressil tippjuhid.riigikantselei.ee.

Peadirektori peamised väljakutsed on asutuse käivitamine, visiooni loome, eesmärgistamine, koostöise töökultuuri teadlik kujundamine ja nii edasi, samuti kujundada haridus- ja noortevaldkonna poliitikat eesmärgipäraselt ja tõhusalt ellu viiv asutus. Ühtlasi on uue juhi ülesanne kujundada aasta tagasi liitunud nelja eraldiseisva asutuse teenuseid ja tegevusi arvestav toimiv ühtne organisatsioon, tagada ladus ja sujuv koostöö haridus- ja teadusministeeriumiga ning luua sünergia haridus- ja noortevaldkonna vahel.

Kandidaadilt nõutakse magistrikraadi või sellega võrdsustatud haridustase; vähemalt viie aastane organisatsiooni või struktuurüksuse juhtimiskogemus; inglise keele oskus vähemalt C1 tasemel; kompetentsid vastavalt avaliku teenistuse tippjuhtide kompetentsimudelile; rõhuasetus järgmistele kompetentsidele: tuleviku kujundaja, väärtuste looja, tööõnne hoidja.

Kandidaadilt eeldati haridus- ja noortevaldkonnas töötamise kogemust, teenusorganisatsioonis töötamise kogemust, rahvusvahelise suhtlemise ja strateegilise planeerimise kogemuts. Lisaks eeldati riigisaladusele juurdepääsu loa olemasolu või valmisolekut selle taotlemiseks.

Allikas Pealinn.ee

Jaga

Vaata ka:

pakid

KUUM: Koroonaviirus Omikron levib ka pakkide ja kirjade teel.

Hiinas kästakse nüüd inimestel avada postisaadetisi maskis ja kinnastega, kuna arvatakse, et koroona Omikroni variant …

trees gabb4ee7a0 640

Kuidas talvisel matkal ellu jääda?

alvel matkamine võib esmapilgul tunduda täiesti hullumeelse ja ekstreemse ettevõtmisena. Kui aga matk hästi ettevalmistada …

tanelpadar

Laulja Tanel Padar: Mul on teisena sündinud lastest kahju.

Tanel Padar tõdes intervjuus, et kahe lapsega on ikka keerulisem ja eriti praegu, kus noorem …

light bulb gacc664c93 640

Vaestele peredele pole õige ütelda, et tarbige vähem elektrit ja siis on arved väiksemad.

“Vaestele peredele pole õige ütelda, et tarbige vähem. Abistada tuleb kohe, mitte kevadel, mil hinnad …