Huvitavat

Häirekeskus sai kõne Tallinna elanikult, kes teatas, et märkas vanalinnas turisti.

Kohalerutanud politseinikud juhatasid segaduses inimese vanalinnast turvaliselt välja.

Politsei- ja piirivalve käivitas turisti leidmiseks suure operatsiooni, nende sõnul sattus inimene vanalinna juhuslikult.

 

Käivitus operatsioon

„Tõepoolest selline vahejuhtum täna õhtul aset leidis,“ kinnitati meile ka Häirekeskusest.

„Kell 17.08 helistas meile vanalinnas elav isik, kes väitis, et nägi seal ringi kõndimas inimest, kes ei tundnud olevat ei vanalinna elanik ega ka üldse kohalik inimene,“ sõnas Häirekeskuse pressiesindaja.

„Saatsime kohapeale mitu patrulli, päästeameti auto ja igaks juhuks ka kiirabi – võib öelda küll, et tegemist oli suure operatsiooniga,“ märkis pressiesindaja.

 

 

 

Segaduses turist

Politsei esindaja sõnul leitigi turist pisut enne kella 18.

„Kohapeal tuvastati, et tõepoolest oli vanalinnas välisturist, kes väitis meie ametnikele, et oli vanalinna sattunud juhuslikult,“ kommenteeris PPA pressiesindaja.

 

 

Ta väitis, et oli internetist lugenud Tallinna ilusa vanalinna kohta ning soovis seda oma silmaga näha.“

„Meie ametnikud selgitasid talle, et vanalinn on nüüdseks surnud tsoon – seal pole enam ei baare, restorane ega ka muid ärisid ning näitasime talle isegi kohta, kus pandi alles eelmisel nädalal kinni viimane suveniiripood,“ ütles PPA esindaja.

„Mees viidi igaks juhuks kiirabiautosse, kus tal siiski midagi ohtlikku ei tuvastatud. Pärast mõningast selgitamistööd lasti mees lahti Balti jaama kandis ja soovitati enam vanalinna mitte enam ära eksida,“ lisas pressiesindaja.

Kas Sa kuradi kurat ei olegi veel Lugejakiri.ee ilmumist toetanud? Kliki siia ja tee see parem käbe ära!

Allikas: https://lugejakiri.ee/

Jaga
Back to top button