83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Häädemeeste vallas Võiste sadama lähistel kaatrilt merre ujuma läinud mees leiti uppununa.

Häädemeeste vallas Võiste sadama lähistel kaatrilt merre ujuma läinud mees leiti uppununa.

Täna andis Häädemeeste valla piirkonnapolitseinik Andris Avamere teada, et otsingud Võistes on lõppenud ja hukkunu on leitud. “Täname kõiki, kes andsid oma panuse. Seekord võttis kahjuks meri oma osa,” lausus ta ja avaldas lähedastele kaastunnet.
Merevalvekeskus sai 24. juulil kella 13.25 paiku teate, et Võiste sadamast ligikaudu poolteise kilomeetri kaugusel on vees 36aastane mees, kes esialgsetel andmetel läks kaatri pealt ujuma, kuid paraku triivis veesõiduk temast eemale ning ta ei saanud enam kaatri peale tagasi ja jäi kadunuks. Pardal oli veel üks täiskasvanu ja kaks last.

Sündmusele reageerisid Pärnu politseijaoskonna merepäästjad, päästeamet ja Jaagupi vabatahtlikud merepäästjad. Merevalvekeskus kaasas otsingutesse lennusalga kopteri. Otsingutel osalesid vabatahtlikud otsijadki, teiste seas sihtasutuse Kadunud operatiivse otsingugrupi (OPEROG) vabatahtlikud.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop: Reede 24 mai 2024

Jäär Täna keskendutakse perele ja emotsionaalsele heaolule. Hea aeg laadimiseks läbi lähedastega suhtlemise. Suhtlemine on

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Riigisisestel lennuliinidel tõusevad juunist piletihinnadRegionaalminister Piret Hartman saatis kooskõlastusele määruse eelnõu, mille alusel tõusevad juunist lennuliinidel piletihinnad.

„Piletihindu tõstetakse, kuna kehtivad piletihinnad ei vasta teenuse pakkumise tegelikele kuludele ning on võrreldes bussi-