Uudised

Grünthali topeltlolliks nimetanud Saue vallavolikogu liige sai hagihoiatuse: kurb, kui riigikogulasel on aega inimesi kiusata

«Selline tegevus on loonud minust avalikkuse silmis paratamatult ebaõige ja ebakohase mulje,» kirjutab EKRE rahvasaadik Kalle Grünthal hagihoiatuses, mille saatis Saue vallavolikogu liikmele Diana Poudele. Viimane nimetas poliitikut propagandistiks ja topeltlolliks. «Kurb, et riigikogu liikmel on aega tegeleda inimeste kiusamisega, aga pole aega hääletusele jõuda,» sõnas Poudel Elu24-le.

Pühapäeval väljendas Saue vallavolikogu liige Diana Poudel Facebookis mõistmatust, miks istub riigikogus saadik, kes levitab Kremli seisukohti. «Minu ettepanek on, et EKRE peab veenma Grünthali loobuma praegu riigikogu liikme kohast, sest see inimene on ilmselgelt risk riigi julgeolekule. Kui Grünthal sellest aru ei saa või pole nõus erakonnakaaslaste palvega, siis tuleb ta erakonnast välja visata,» käis Poudel välja.

Postitus läks aga aina tulisemaks ja jõudis viimaks selleni, et Poudel nimetas rahvasaadikut topeltlolliks ja idioodiks.

Loe pikemalt:postimees.ee

Jaga
Back to top button