Bert

LEITUD . FOTOD: Kadunud on 28.a Bert ja 27.a Andrus

„Eilse meediakajastuse peale laekus politseile mitmeid vihjeid, et hooldekodust lahkunud mehed võivad olla liikunud Rakvere poole. Ühe vihje kohaselt nähti mehi sinnapoole ka hääletamas. Täna hommikul kontrolliski politseipatrull ühte võimalikku viibimiskohta Rakveres, kust otsitavad mehed ka leiti. Meestega on kõik korras ning hooldekodu personal toimetab nad tagasi oma elupaika,“ kirjeldas Võru piirkonnapolitseinik Elar Sarik. Politseinik tänab kõiki abistavate vihjete ja koostöö eest.

 

Politsei palub kaasabi selgitamaks eile õhtul Võru valla hooldekodust teadmata suunas lahkunud 28-aastase Berti ja 27-aastase Andruse asukohta.

 

Hooldekodu personali tõenäoliselt lahkusid Bert ja Andrus hooldekodust eile õhtul kella 19.30 paiku üheskoos ja sest ajast on meeste asukoht teadmata. Mobiiltelefonid on neil välja lülitatud. Bert ja Andrus on varemgi hooldekodust personalile sõna jätmata lahkunud, viimati veebruarikuus. Siis leiti üks neist Tartust ja teine ​​Rakverest ning nad toimetati tagasi hooldekodusse.

 

Bert on 180cm pikk ja kõhna kehaehitusega. Seljas on tal sinine jope, herned müts ja jalas botased. Andrus on 170cm pikk, keha keha ja mustade lühikeste juustega. Jalas on tal mustad suusapüksid ja sinine jope. Meeste isikukirjeldus ning võimalikud turbuskohad on edastatud kõikidele patrullidele.

 

Kui keegi on kirjeldusele vastavaid mehi näinud, palume sest teatada hädaabinumbril 112.

Bert

 

Andrus

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 28 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on hea päev, et alustada uusi projekte või

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised