Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
sa mangid kaaslasega mange

Flirtimisvead, mida igal juhul vältida.

Flirtimisvead, mida igal juhul vältida.

Flirtimine peaks olema lõbus tegevus, kuid mõnikord võib sellest hoopis kujuneda keeruline väljakutse. Kuidas avaldada kaaslasele flirtides muljet? Kuidas olla partneri jaoks võluv, mitte aga liiga pealetükkiv? Järgnevalt toome sinuni flirtimisvead, mida peaksid igal juhul vältima, kui soovid flirtides võita nii kaaslase tähelepanu kui ka tema südame.

1. Lähed flirtides liiga kaugele – Kõige lihtsam on kaaslast eemale peletada siis, kui flirtimine läheb juba liiga kaugele. Ära ole esimesel kohtumisel liiga pealetükkiv, ära tee solvavaid nalju, ära tee kaaslasele vulgaarseid komplimente ja ära käitu partneri suhtes ebaviisakalt. Õige flirt peaks olema magus meelitus, mis pakub mõlemale huvi.

2. Räägid lõputult ainult iseendast – Liigne jutustamine on samuti üks flirtimisviga, millega ei avalda partnerile muljet. Mõned inimesed hakkavad lõputult lobisema, kui nad on flirtimise ajal pisut närvis. Kuigi tunned suurt elevust ja tahaksid talle endast lõputult rääkida, siis pead andma ka partnerile võimaluse rääkimiseks. Arenda temaga koos vestlust, küsi kaaslaselt erinevaid küsimusi ja anna talle võimalus sulle vastata.

3. Väldid kaaslase märguandeid – Jälgi flirtides hoolikalt partneri kehakeelt, et lugeda välja tema märguandeid ja signaale. Kui partner on rahulik, vaatab sulle silma ja naeratab, on vastaspool sinust rohkem huvitatud. Kui kaaslane vaatab näiteks pidevalt ruumis ringi, siis pole ta vestlusest huvitatud ja otsib võimalust lahkumiseks. Ära väldi kaaslase märguandeid, vaid arvesta tema soovidega ja austa tema otsust.

4. Räägid liiga tõsistel jututeemadel – Flirtimine peaks olema lõbus ja seega peaksid lõbusad olema ka ühised jututeemad. Väldi flirtides liiga tõsiseid ja sügavamõttelisi teemasid, näiteks poliitika, eelmised suhted, looduskatastroofid ja õnnetused. Kõige olulisem on flirtides näidata partnerile oma lõbusat ja rõõmsameelset hoiakut.

5. Sa näitad välja, et sa kardad – Selleks et saaksid flirti tõeliselt nautida, pead olema julge ja enesekindel. Sinu eesmärk on tekitada vastaspoolel enda vastu huvi. Seda eesmärki on aga raske täita, kui näitad selgelt välja, et oled kartlik ja närvis. Proovi olla rahulik, jää iseendaks, naudi koosveedetud aega ja lihtsalt lõbutse.

6. Sa mängid kaaslasega mänge – Raskesti kättesaadava mängimine ei ole alati kõige parem variant, sest tänu sellele võid mööda lasta imelised võimalused. Kui kaaslane näitab sinu vastu huvi, siis ära mängi mingeid mänge, vaid näita välja, et oled temast samuti huvitatud.

7. Sa oled flirtimist ilmselgelt üle harjutanud – Harjutamine teeb küll meistriks, kuid liigne harjutamine võib sulle hoopis karuteene osutada. Flirtimine kulgeb kõige paremini siis, kui see tuleb loomulikult ning see ei kõla kui monotoonne ja robotlik tekst. Ära õpi kogu teksti pähe, vaid mine antud olukorraga kaasa ja lihtsalt lõbutse erinevatel viisidel.

8. Sa ei tea, millal lõpetada – Öeldakse, et algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama. Seetõttu peaksid eriti hoolikalt pöörama tähelepanu partneri kehakeelele, et mõista, millal peaksid flirtimise lõpetama. Kui partner vaatab pidevalt kella või tema näoilmel lasub igavus, oleks targem flirtimine selleks korraks lõpetada.

9. Sa oled liiga sarkastiline – Toredad naljad ja lõbus huumor on flirtimise lahutamatud osad. Hea huumor muudab flirtimise lõbusaks ja huvitavaks. Kuid liiga sarkastiline huumor ei ole mõeldud just kõigile. Ole ettevaatlik, et sarkasm ei oleks partneri suhtes solvav ega pahatahtlik.

10. Sa valetad partnerile – Valetamine on kurnav ja väsitav, sest sa pead alati meeles pidama, mille kohta sa täpselt oled valetanud. Kui valetad partnerile enda kohta, siis ta ei õpi mitte sind paremini tundma, vaid kaaslane õpib tundma hoopis kedagi teist, mistõttu ei saa te üksteisega lähedasemaks muutuda. Seega peaksid alati jääma ainult iseendaks!

11. Tarbid liiga palju alkoholi – Igaüks peaks teadma, kui palju alkoholi on tema kehale juba liiga palju. Klaasike veini võib küll sulle juurde anda enesekindlust, kuid tänu liigsele alkoholile ei suuda sa enam kontrollida oma sõnu ja tegusid. Ära otsi toetust alkoholist, vaid jää iseendaks ja lase partneril sinu tõelist isiksust paremini tundma õppida.

12. Sa valid flirtimiseks vale aja – Flirtimine on küll lõbus tegevus, kuid seda ainult siis, kui seda teha õigel ajal. Väldi flirtimist, kui partner on silmanähtavalt vihane või ärritunud. Kõige parem aeg flirtimiseks on siis, kui kaaslane on rahulik ja rõõmsameelne.

13. Sa räägid kaaslasele oma eelmistest suhetest – Flirtimine ei ole õige aeg, et hädaldada partnerile oma elu üle ja mainida oma eelmisi suhteid, mis lõppesid halvasti. Flirtimine on õige aeg naljadeks, lõbutsemiseks ja naermiseks. Nii et ole rõõmsameelne, veeda kaaslasega toredalt aega ja jäta kurbus flirtimise ajaks koju.

Kas tunned, et flirtimine on sinu jaoks põnev mäng ja magus kiusatus? Või arvad, et oled flirtides natuke liiga tagasihoidlik? Lahenda meie põnev flirtimise test, mis annab sulle täpsema ülevaate sinu flirtimise oskustest.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist

Regionaalminister Madis Kallas andis täna teada, et lahkub regionaalministri ametist. Kallase volitused ministrina lõppevad täna

ingel

Ingli sõnum – Teisipäev, 16. aprill 2024

Tere tulemast tänase inglisõnumi juurde! Täna toob ingel Metatron teile sõnumi usaldusest ja jumalikust juhatusest.

error: Sisu on kaitstud!