Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
Euronics elektroonilised hinnasildid qr kood

Euronics rakendab kõikides oma kauplustes elektrooniliste hinnasiltide süsteemi

Elektrooniliste Hinnasiltide Kasutuselevõtt Euronicsis: Tööjõukulude Vähendamine ja Klienditeeninduse Parandamine

Eestis on elektrooniliste hinnasiltide kasutamine jaekettides veel piiratud, kuid Euronics eristub, olles esimene tehnikakaupade kett, mis läheb üle täielikult elektroonilistele hinnasiltidele. Euronicsi jaekaubanduse juhi Kaidi Kelti sõnul on see samm tööjõukulude kasvu ja efektiivsuse suurendamise suunas. Elektroonilised hinnasildid mitte ainult ei vähenda inimlike eksituste riski, vaid võimaldavad ka klienditeenindajatel keskenduda olulisemale – kliendikogemuse parandamisele.

Lisaks tööefektiivsusele toob Kelt välja, et elektroonilised hinnasildid on paberkandjatest keskkonnasäästlikumad, aidates vähendada prinditud materjalide ja plastikümbriste vajadust. Neljavärvilised elektroonilised sildid tõstavad esile kampaaniatooteid, parandades ostukogemust ning QR-koodide kaudu pääseb ligi toote lisainfole Euronicsi e-poest.

Projekti maksumus on 0,5 miljonit eurot ja selle on välja töötanud SES-imagotag, ülemaailmne nutilahenduste arendaja. Euronicsi tehnoloogiapartneriks on Hansab AS.

Hansab ASi kaubanduse valdkonnajuht Ott Viirmann märgib, et elektroonilised hinnasildid on osa kaupluste digitaliseerimisest, aidates haldus- ja tööjõukulude kokkuhoiul ning kliendikogemuse parandamisel. Viirmann ennustab, et järgnevatel aastatel võtavad suuremad Eesti kaubandusketid sarnase lähenemise kasutusele.

Euronics, rahvusvaheline elektroonikakaupade jaemüügi ja hulgimüügigrupp, alustas tegevust Eestis 2003. aastal. Ettevõte, millel on Eestis ja Lätis umbes 400 kaubamärgi esindusõigused, ostis hiljuti Leedu elektroonikaketi UAB Avitelos prekyba, tugevdades oma positsiooni turul. Hinnasiltide vahetus Euronicsi Eesti kauplustes toimub detsembri jooksul, Võru ja Põlva kauplustes uuendatakse sildid uue aasta alguses.

Allikas: euronics.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Kantsler Vseviov Brüsselis: peame tegudega sundima Venemaa kurssi muutma

18. ja 19. aprillil viibis välisministeeriumi kantsler Jonatan Vseviov visiidil Brüsselis, kus kohtumistel NATO ja

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Meie seast lahkus ajakirjanik Ene Veiksaar

Kirjutan need read siia, et austada ja meenutada head kolleegi ning mõttekaaslast, Ene Veiksaart. Kuigi

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Sisu on kaitstud!