Erakorralised uudised
A9A2617 800x445 1
Urmas Reinsalu Isamaa Suurkogul/ISAMAA

Esmaspäeval, 11. septembril kell 14.00 toimub Riigikogu ees meeleavaldus „Automaksule pidurit!”

Esmaspäeval, 11. septembril kell 14.00 toimub Riigikogu ees meeleavaldus „Automaksule pidurit!”. Isamaa esimehe Urmas Reinsalu sõnul on automaksu küsimus ning sellega kaasnenud avalikkuse aina tugevnev surve avanud mõrad valitsuskoalitsioonis.

„Eesti inimeste pahameel, et pärast hullumeelset maksutõusukevadet minnakse sügisel edasi sama hooga ning kehtestatakse täiendavalt automaks, on enneolematu. Eesti Autoomanike Liidu kogutud üle 70 000 allkirja automaksu vastu on Eesti absoluutne rekord. Ka Isamaa liikmed on läbi suve erinevatel avalikel üritustel kogunud allkirju ning iga tuhande automaksu vastase kohta leidub vaid üks inimene, kes peab automaksu heaks ideeks. Rahvas on rääkinud,” ütles Reinsalu.

Isamaa esimehe sõnul on erinevatest Eesti 200 ja sotsiaaldemokraatide väljaütlemistest näha, et valitsuskoalitsioon pole automaksu küsimuses ühtne. Ta rõhutab: „Avalik arvamus on tekitanud võimuliitu mõrad. Survega tuleb jätkata ja seepärast olemegi kutsunud erinevad maksu kehtestamise vastu seisvad organisatsioonid esmaspäevaks Riigikogu ette meeleavaldusele. Auto on sadadele tuhandetele eestimaalastele asendamatu tarbeese ning selle maksustamine ainult koalitsiooni valimislubaduste täitmiseks lubamatu.”

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Pühapäev 16 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna toob Päike sulle energiat ja selgust. Kasuta seda,

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 16 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on suurepärane aeg keskenduda oma plaanidele ja jätta