Esmaspäeval, 11. septembril kell 14.00 toimub Riigikogu ees meeleavaldus „Automaksule pidurit!” | MinuAeg
A9A2617 800x445 1
Urmas Reinsalu Isamaa Suurkogul/ISAMAA

Esmaspäeval, 11. septembril kell 14.00 toimub Riigikogu ees meeleavaldus „Automaksule pidurit!”

Esmaspäeval, 11. septembril kell 14.00 toimub Riigikogu ees meeleavaldus „Automaksule pidurit!”. Isamaa esimehe Urmas Reinsalu sõnul on automaksu küsimus ning sellega kaasnenud avalikkuse aina tugevnev surve avanud mõrad valitsuskoalitsioonis.

„Eesti inimeste pahameel, et pärast hullumeelset maksutõusukevadet minnakse sügisel edasi sama hooga ning kehtestatakse täiendavalt automaks, on enneolematu. Eesti Autoomanike Liidu kogutud üle 70 000 allkirja automaksu vastu on Eesti absoluutne rekord. Ka Isamaa liikmed on läbi suve erinevatel avalikel üritustel kogunud allkirju ning iga tuhande automaksu vastase kohta leidub vaid üks inimene, kes peab automaksu heaks ideeks. Rahvas on rääkinud,” ütles Reinsalu.

Isamaa esimehe sõnul on erinevatest Eesti 200 ja sotsiaaldemokraatide väljaütlemistest näha, et valitsuskoalitsioon pole automaksu küsimuses ühtne. Ta rõhutab: „Avalik arvamus on tekitanud võimuliitu mõrad. Survega tuleb jätkata ja seepärast olemegi kutsunud erinevad maksu kehtestamise vastu seisvad organisatsioonid esmaspäevaks Riigikogu ette meeleavaldusele. Auto on sadadele tuhandetele eestimaalastele asendamatu tarbeese ning selle maksustamine ainult koalitsiooni valimislubaduste täitmiseks lubamatu.”

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com jpg

Armastuse horoskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill) Homne päev on sinu jaoks hea päev romantika jaoks.

taroskoop minuaeg.com jpg

Taroskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill) Homne päev toob sulle kaasa rahu ja tasakaalu. Sa

error: Sisu on kaitstud!