tasku
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

EPL tegi faktikontrolli, kus Facebookis väidab mees, et turvamehed andsid maskita inimesele kaubanduskeskuses peksa. Tegemist on valega.

Allikas:  FB: Vallo Robi

Eile 11.03 toimus Tartus Tasku keskuses uus vägivallaaktsioon, kus Viking firma turvamehed näitasid uut taset, kus nad võtsid õiguse öelda milline mask on nende arvates vajalik ette panna, aga see , et ma vastu ei hakanud ja lasin oma käed raudu panna oli suur viga, sest nad viisid mind on kartserisse, kus polnud õhku ja oli klaustrofoobiliselt väike ruum ja kus nad siis oma käed ja jalad minu tümitamiseka käiku lasid, tule taevas appi, muud ei oskagi öelda….

 

see turvamees kelle pildi siia panin oli agitaator nr. 1. Ilmselt alväärsena tegeleb kes teab millega, samuti kui tast tegin pilti, siis soovitas mul selle endat tehtud pildi peale “panna p….ku”, täiesti karistamatud , siis kasutati ebaproportsionaalselt suurt jõudu minu kallal, ja kaohale kutsutud miilitsad olid ka uskumatud , käerauad ja rumal jutt ei muud. VABANDUST , ET HINGAN ÜTLEN MA KOGU LOO KOKKUVÕTTEKS….

EPL FAKTIKONTROLL:

Politsei esindaja selgitas meile, et kuigi möödunud nädala kolmapäeval politsei tõepoolest väljakutse Tasku keskusesse. Politsei kutsuti välja, sest mees ei allunud turvatöötajate korraldustele, muutus agressiivseks ning solvas turvamehi.

 

 

Tartu politseijaoskonna välijuht Maido Kolk lisas, et konflikt lahendati lõpus rahumeelselt. “Mehe rahustamiseks paigaldasid turvatöötajad talle käerauad ning ta toimetati turvaruumi. Politseinikega vestlemisel rahunes mees maha ning ta lahkus keskusest.”

 

 

Kuna Facebooki video lõpus võib näha, et mehel oli ees näokate, lisas Oja, et ta tõmbas selle ette siis, kui turvamehed olid ta juba kinni pidanud ning hakkasid turvaruumi toimetama.

 

Loe edasi SIIT

Allikas: EPL

 

 

 

 

 

 

 

 

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop: Reede 24 mai 2024

Jäär Täna keskendutakse perele ja emotsionaalsele heaolule. Hea aeg laadimiseks läbi lähedastega suhtlemise. Suhtlemine on

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Riigisisestel lennuliinidel tõusevad juunist piletihinnadRegionaalminister Piret Hartman saatis kooskõlastusele määruse eelnõu, mille alusel tõusevad juunist lennuliinidel piletihinnad.

„Piletihindu tõstetakse, kuna kehtivad piletihinnad ei vasta teenuse pakkumise tegelikele kuludele ning on võrreldes bussi-