Pfizeri vaktsiin

Endine Pfizeri teadusdirektor: rikutud on mitmeid uuringute nõudeid ja vaktsiini toimeaine põhjustab viljatust.

Uuel Pfizeri koroonavaktsiini infolehel on kirjas, et vaktsiini mõju inimese viljakusele pole uuritud. Aga mida see tegelikult tähendab?

Endine Pfizeri asepresident ja teadusdirektor dr Michael Yeadon ja saksa kopsuarst ning parlamendiliige dr Wolfgang Wodarg esitasid Euroopa Meditsiiniagentuurile kiireloomulise avalduse, milles nõutakse kõigi SARS-CoV-2 vaktsiiniuuringute viivitamatut peatamist. Lingilt leiate antud kirja originaalkujul.

Autorid väidavad, et rikutud on mitmeid uuringute nõudeid ja protseduure, muu hulgas ka seda, et vaktsiini toimeaine võib põhjustada võimalikku viljatust.

Yeadon ja Wodarg ütlevad, et uuringud tuleks peatada seni, kuni on olemas spetsiaalselt disainitud uuringud käsitlemaks paljusid tõsiseid ohutusprobleeme, mida on välja toonud kasvav hulk tuntud teadlasi, kes on skeptilised vaktsiinide väljatöötamise kiiruse suhtes.

Samuti nõuavad avalduse esitajad, et teadaoleva PCR-testi täpsuse puudumise tõttu tuleb kasutada nn Sangeri sekveneerimist. See on ainus viis usaldusväärsete avalduste saamiseks Covid-19 vastase vaktsiini tõhususe kohta. Paljude erinevate ja väga erineva kvaliteediga PCR-testide põhjal ei saa vajaliku kindlusega kindlaks teha ei haiguse riski ega vaktsiini võimalikku kasu, mistõttu on vaktsiini testimine inimestel iseenesest ebaeetiline.
Autorid osundavad ka varasemate teiste koronaviirustega seotud uuringute käigus tõstatatud probleemidele:

 • Nn “neutraliseerimata antikehade” moodustumine võib põhjustada liialdatud immuunreaktsiooni, eriti kui testitav isik puutub pärast vaktsineerimist kokku tõelise “metsiku” viirusega. See niinimetatud antikehadest sõltuv amplifikatsioon, ADE, on juba ammu teada näiteks kasside koroonavaktsiinidega tehtud katsetest. Nende uuringute käigus surid kõik vaktsineerimist hästi talunud kassid pärast metsiku viirusega kokkupuutumist.
 • Eeldatakse, et vaktsineerimised toodavad antikehi SARS-CoV-2 piikvalkude vastu. Kuid piikvalgud sisaldavad ka süntsütiin-homoloogseid valke, mis on hädavajalikud platsenta moodustamiseks imetajatel, näiteks inimestel. Tuleb absoluutselt välistada, et SARS-CoV-2 vastane vaktsiin võib vallandada immuunreaktsiooni süntsütiin-1 vastu, kuna vastasel juhul võib vaktsiin põhjustada vaktsineeritud naistel määramata kestusega viljatust.
 • BioNTech / Pfizer’i mRNA vaktsiinid sisaldavad polüetüleenglükooli (PEG). 70% inimestest tekivad selle aine vastu antikehad – see tähendab, et paljudel inimestel võivad vaktsineerimisel tekkida allergilised, potentsiaalselt surmavad reaktsioonid.
 • Uuringu liiga lühike kestus ei võimalda hilisemate mõjude realistlikku hindamist. Nagu seagripi vastase vaktsineerimise järgsetel narkolepsia juhtumitel, puutuksid miljonid terved inimesed kokku vastuvõetamatu ohuga, kui antakse erakorraline luba ja järgitakse võimalust jälgida vaktsineerimise hilist mõju, kuid sellest hoolimata esitas BioNTech / Pfizer 1. detsembril 2020 ilmselt taotluse erakorraliseks heakskiitmiseks
 •  

  Tõlkinud Pille Ilves

  Allikas: https://www.zerohedge.com/medical/ex-pfizer-exec-demands-eu-halt-covid-19-vaccine-studies-over-indefinite-infertility-and

  Petitsioon: https://www.scribd.com/document/487135032/Wodarg-Yeadon-EMA-Petition-Pfizer-Trial-FINAL-01DEC2020-en-Unsigned-With-Exhibits

  Allikas: https://fonte.new

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 28 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on hea päev, et alustada uusi projekte või

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised