Tuesday , 27 July 2021
sport

Elumajades on kasvanud tülid sportimise pärast

Eesti Korteriühistute Liidu juhatuse liikme ja õigusosakonna juhataja Urmas Mardi sõnul on koroonakriis jätnud jälje ka kortermajades toimuvale, kus näiteks on sagenenud tülid sportimise pärast, samuti teevad inimestele tuska naabrid, kes koridorides kaitsemaske ei kanna.

 

Mardi sõnul reguleerivad lisaks seadustele kõigi käitumist ka ühiselt kokku lepitud normid ja hea tava.

 

“Ühe inimese vabadus midagi teha ei tohi hakata piirama kellegi teise vabadust ja ära tee teistele seda, mida ei taha ise taluda, nii lihtne see ongi,” tõi Mardi välja ammutuntud põhitõed.

 

“Kui kortermajas on kokku lepitud käitumisnormides, siis mõistlik inimene peab sellest kinni. Ühiselu sujumisel on üksikisikul väga suur vastutus. Ka ilma politseipatrulli ja pideva kontrollita,” märkis ta.

 

Spordisaalide sulgemine on toonud ka tülisid kortermajas sportimise teemal. “Kuigi olukord on erandlik, tuleb meeles pidada, et korteri näol on tegemist siiski elamiseks mõeldud eluruumiga ning päris nii kõiki võimalusi kasutada ei saa, nagu spordiklubis.”

 

vahendab ERR-i uudisteportaal.

Jaga

Vaata ka:

Ott Tänak RE Day1 Ray Põder 1 e1531644418768 scaled

Ott Tänak katkestas Rally Estonial

Ott Tänak katkestas Rally Estonial Sellel nädalavahetusel sõidetakse Lõuna-Eesti teedel Rally Estonia raames autoralli MM-hooaja …

itaaliaminuaeg

Itaalia tuli Euroopa jalgpalli meistriks!

Itaalia tuli Euroopa jalgpalli meistriks! 020. aasta jalgpalli Euroopa meistriks tuli Itaalia, kes alistas 1:1 …

olumpiaminuaeg

Tokyo olümpiakoondisesse pääses 33 Eesti sportlast

Tokyo olümpiakoondisesse pääses 33 Eesti sportlast Eesti Olümpiakomitee (EOK) täitevkomitee kinnitas e-koosolekul Eesti koondise Tokyo …

e sport

Mis on e-sport ja kuidas sellega raha teenida?

Mis on e-sport ja kuidas sellega raha teenida? Lisaks traditsioonilisele spordile ja spordivõistluste vaatamisele, on …